Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek a barátja mellet van egy másik pasija is, és elhívott, hogy együtt menjünk el ehhez a pasihoz beszélgetni meg borozgatni és lenne ott egy másik srác is.Szóval négyen lennénk.Tudom, hogy szexelni akarnak így négyesbe, célozgatott rá.Nekem még sose volt ilyen élményem, nem tudom megtenném e, he meg nem mennék lehet később meg is bánnám.Mit tegyek?
2012. júl. 24. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el, ha valami nem jön be , akkor eljössz
2012. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

menj el és hagyd hogy szétkúrják a popsidat!ha megbánnád akkor minek maradnál le róla?

bakker ezek a kérdések..

2012. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj,végülis semmit sem veszthetsz!Ha téged ez izgat,nincs azzal semmi gond!
2012. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
izgatni nem izgat, csak nem akarom, hogy félősnek, unalmasnak tartsanak.
2012. júl. 24. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
ha elmész és még célozgattak is akkor készülj rá, hogy durván meg leszel b*szva, ezt tapasztalatból mondom... 17/f
2012. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha el is mennék, inkább csak a volt barátom miatt, hogy lássa megvagyok nélküle és belevaló vagyok.
2012. júl. 24. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok!muszályból ne menj el.csakis akkor menj ha tényleg izgat a dolog.mert különben tényleg meg fogod bánni,és annak meg értelme nincs.Az exednek meg sztem ne így akard bizonyittani hogy belevaló vagy!
2012. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"izgatni nem izgat, csak nem akarom, hogy félősnek, unalmasnak tartsanak"


OK, ha nem adod meg a címed, és nem hagyod, hogy még ma este seggberakjalak, akkor mindnyájan, érted, MINDNYÁJAN félősnek és unalmasnak és egyáltalán nem bevállalósnak fogunk itt tartani. Priviben várom a címet.

2012. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
muszáj az pontos j xDD
2012. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!