Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmenjek, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elmenjek, vagy ne?

Figyelt kérdés
1 éve szerelmes vagyok egy fiúba, még sosem volt ezelőtt pasim, de szerintem az, hogy sokszor megfogja a kezem, hozzám bújik, piszkálja a hajam, sokszor mellém ül, és fontos neki, hogy ott legyek vele, azt jelenti, hogy én is érdeklem őt. Nos, a helyzet, és a probléma forrása az, hogy nem vagyok krva. Együtt nyaraltunk egy társasággal, amiben egy másik lány is benne van, és ez a csaj rányomult a srácra. Amint leül a fiú, a lány beleül az ölébe, mindig fogja a kezét, állandóan nyalizik neki, én el lettem felejtve. Mi 16 évesek vagyunk, a lány 14. A srác azt mondta, hogy nem akar vele járni, mert szerinte túl fiatal a lány hozzá, és neki rendes kapcsolat kell, a lány túl gyerekes. Most mégis járnak. A szívem meg megszakadt :( Szoktunk összejárni, most is lesz, pont a fiúnak meglepetés szülinapi bulija vasárnap, még mindig szeretem, de szörnyű nézni, ahogy a másik csaj nyalja-falja, nem tudom elmenjek-e. EGyébként senkinek nem merek erről beszélni. Nagyon rossz, hogy nem tudom elmondani az ilyen bajaimat senkinek,félek a reakcióiktól. De már nem bírom sokáig :( Lehet, hogy gonosz vagyok, de kicsit remélem, hogy ez a kapcsolat a suli kezdetétől véget ér a lány és a fiú között :(((
2012. júl. 20. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Mond el neki amit érzel! Lehet hogy ő is úgy érez irántad ahogy te csak nem meri vagy merte bevalani neked. Sok sikert!

18L

2012. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én eddig sem értettem miért kell előttem nyomnia a fiúnak azt, hogy fogja a lány kezét, meg "játszanak", de az hogy összejött vele, már nekem túl sok, szerintem csak szórakozott velem. Vagy nem tudom. Nem tudom elhinni.
2012. júl. 20. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom... De szerintem talán lehet hogy fél elmondani neked hogy szeret és talán azt hiszi hogy most hogy mással van és majd te megteszed az első lépést.Afféle:ha nincs ló jó a szamár is!

Szerintem ne keseredj el, nem hinném hogy sokáig fog tartani a dolog a másik csajjal.

Kitartás!Drukkolok!

2012. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

off: de jó látni hogy vannak még ilyen értelmes, nem széthasznált 16 éves lányok, gratulálok a szüleidnek ! :-)

kérdésre válasz: Szerintem te érdekelted őt komolyabban, de félt lépni, :) valószinű h te sem adtál neki jeleket, ezért akart rád 'nyomulni' nehogy megromoljon miatta a kapcsolatotok :) a lánnyal szerintem csak féltékennyé próbál tenni téged :) Szerintem valld be az érzéseidet őszintén.. nem veszíthetsz vele, csak nyerhetsz :) soksikert, hajrá ! :-D

2012. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem téged akart nyalni-falni, de nem adtál rá lehetőséget, vagy félt lépni ilyen irányba. Miről beszélgettetek 1 év alatt? Volt arról szó, hogy milyen fiú/lány tetszik nektek? Hogy milyen kapcsolatra vágytok? Te visszabújtál és te is megfogtad a kezét?


Ha jön valaki, akin ki lehet élni a nyalás-falás vágyat, akkor persze, hogy elmegy. A lány megtette azt amit (persze nem ilyen módon) neked kellett volna.

2012. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt, hogy én fogtam meg a kezét, pl. az furcsa volt, hogy egy alkalommal, kb. 1 hónapja volt náluk egy összejövetel, a csaj nem maradhatott sokáig, én viszont ott aludtam. Horrorfilmet néztünk, és meg elég ijedős vagyok, félek, mondta, hogy odaül mellém, és én fogtam meg a kezét. Amúgy meg igen, kérdezgetett ilyeneket tőlem, hogy ki tetszik, mindig jól eldumálunk, még most is. Van, hogy észreveszem már elege van a csajból, olyankor velem beszélget... Amikor a nyaraláskor kicsit leszállt róla a csaj, én is odabújtam hozzá, de aztán visszajött a csaj, és megint csak ő. :/
2012. júl. 22. 14:48
 7/7 szamo77db ***** válasza:

A mai világban a lányok is kezdeményezhetnek! Ha szereted

a fiút, alkalmasan megválasztott helyen és időben mondd meg neki. Ne félj, nem fog haragudni érte!

2012. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!