Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért mondják a férfia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják a férfia hogy "hazug disznó"?

Figyelt kérdés
előbb nézzenek tükörbe. csak azokat kérdem akik szeretik a valóságot elferditeni.
2009. júl. 15. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet altalanositani de bizony en is mondtam mar nem is egyszer es nem is egy pasira....a nok masok, meg akkoris ha neha rosszbbnak tunnek mint a ferfiak
2009. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

A hanglerekre sokszor buknak a nők, aztán meg panaszkodnak, hogy "hazug disznó".

Amugy igazad van, mert a nők többsége még csak azt sem meri megmondani, hogy ha valaki nem jön be nekik. Inkább hülye kifogásokat keresnek és hazudnak össze-vissza. Tisztelet a kivételnek.

2009. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Belenéztem a tükörbe és azt mondom, hogy hazug disznók:)
2009. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért nem lehet őket(nőket) kiismerni. mert mi férfiak csak a MELLeket látjuk, aztán mindenhülyeséget elhiszünk nekik. de most még MELLet se láttam, szóval nagy hülye lehetek...
2009. júl. 15. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt is szoktuk mondani, hogy hülye fasz... Egónövelő, és sokkal jobb mást hibáztatni.
2009. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azert mert a kapcsolat elejen o volt a legjobb pasi a vilagon,es mivel (akarmijen okbol) szetvaltak a legjobb pasi es szar lett>tehat az osszes szar.

Ez az en elmeletem ...

2009. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!