Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem/éreztessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem/éreztessem egy lánnyal hogy tetszik?

Figyelt kérdés

mit csináljak? Elmondani még nem akarom nehogy bukta legyen!:/

És a lányok mit csinálnak ha bejön nekik valami? Mire figyeljek milyen jeleket produkálhat a lány amiből tudom hogy én is tetszek neki? Mert ha így megtudnám hogy esetleg tetszek én is neki akkor beszélnék vele erről!



2012. júl. 24. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Menyél azt vágd pofán! Úgy nem véletlen , hanem tuti hogy bukta lesz !
2012. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelmes,mosolyog rád,bátorít.Szeret veled beszélgetni stb..Apró kis jelekből is ki lehet szűrni :)
2012. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hívd el fagyizni/kávézni/sörözni. Ne parázz!
2012. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt attól függ,hogy mik a szándékaid kedves barátom!

Csak megdugni akarod? Avagy komoly kapcsolatot akarsz?

Amint kéred a fogást,úgy tálalják az ételt is.

2012. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első én nem tudom hogy te milyen világban élsz, de én egy nőt/lányt nem ütnék meg! Mi felénk az ilyesmit nem szeretik az emberek és én is ellene vagyok. Lehet hogy szívesen ütöd a nőket, de akkor egy nagy tajparaszt lehetsz már elnézést!

Persze több a szándékom egy dugásnál, komoly kapcsolatot szeretnék vele!:D

2012. júl. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!