Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreztessem vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik. Mindig rámmosolyok amikor elmegy mellettem és mindig külön köszön nekem. Mit lépjek erre? Hogy tudassam vele hogy tetszik nekem. És ha tudja akkor onnan hogyan tovább?


14/F


2011. jún. 6. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
VEGYÉL EGY KUTYÁT!
2011. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves első!

A kommentedből ítélve nem lehetsz több 12 évesnél. Ide nem szórakozni. Járnak az emberek tudomásom szerint. Ha idősebb vagy akkor pedig csak sajnálni tudlak hogy ezzel töltöd a szabadidődet. Sok más értelmes dolog is van az életben. -.-

2011. jún. 6. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
állj le vele beszélni...
2011. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. de, több vagyok

2. de, szórakozni járnak

3. majd rájössz! ;)

2011. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy suliba jártok? Ha igen akkor könnyű. Köszönj neki mindig, mosolyogj rá sokat, amikor álldogál valahol menj oda hozzá, hogy "szia, hogy vagy? milyen órád lesz?" vagy "téged láttalak tegnap a plázában a mozinál?"

Ha azt mondja nem ő volt (persze hogy nem, hiszen kitaláltad), akkor mondhatod hogy azt hitted ő az, mert annak a lánynak is ilyen szép haja, jó alakja volt. (akár azt is hozzáteheted hogy ő szebb, most már látod, bár ez szerintem már túlzás). Esetleg hívd meg egy kólára a sulibüfébe, vagy ha sportol pl. kosarazik, hívd ki egy meccsre. ha nem egy suliba jártok akkor nehezebb.

2011. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy sulibe járunk, de már csak idén...Köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. jún. 6. 21:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Igaz hogy jövőre másik suliba fogunk járni, de egy helyre megyünk majd táncolni.. A múltkor megkérdezte hogy majd elkísérem-e. Már alig várom :)
2011. jún. 6. 21:06
 8/9 nagyarc19 válasza:
Akkor menjél oda hozzá és hívd el ha a barátnőivel van és mond el mit érzel iránta de elsőnek azért mond el nkeki azt hogy ezt ne adja tovább és akkor mond el neki mit érzel iránta de ne úgy add elő mintha követnéd minden hova mert akkor csak megijed.
2011. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap mi visszük be a városba (lebeszéltem vele). Szerintetek jó ötlet az, hogy megkérdezem hogy elkéreckedne-e hamarabb, és mielőtt indulunk megennénk egy fagyit vagy valami hasonló. Értené a célzást?
2011. jún. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!