Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Örülnétek egy eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek egy eljegyzési gyűrűnek? És ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Én örülnék. Jó pénzért eladnám.
2012. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
20 éves vagyok, úgyhogy nem. 40 körül örülnék, de akkor is elég lenne annyi. Esküvő nem kell, megelégszem azzal, hogy eljegyez.
2012. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék. 19/L
2012. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon örültem neki pár hónappal ezelőtt.

De egyén és kapcsolat függvénye, hogy ki hogyan reagál.

23/N

2012. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdeklődnél miért kell lepontozni egy szubjektív véleményt?

Még indokot is írtam, mi volt a probléma?

2012. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én senkit se pontoztam, lehetett az más külső olvasó is..
2012. júl. 25. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy Te. :)
2012. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Személy szerint, nagyon örülnék neki, ha kapnék eljegyzési gyűrűt! :):):):) Nagyon, nagyon boldog lennék! :)

Számomra azt fejezné ki a gyűrű, h a párom nagyon szeret, és szeretné velem leélni az életét! :)

2012. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:


Elhiszem, hogy örülnél neki, habár meglepő, hogy a fentebb válaszolók elbohóckodták az egész kérdést, vagy elutasítóbbak lennének e témában.


A férfiaknak egy leánykérés nagy szám, mert minden a saját elképzeléseik szerint folyhat, egészen az utolsó másodpercig. Rettenetesen kiábrándító tud lenni, ha a férfi hetekig tervezte a leánykérést, kereste a párjához illő gyűrűt, és sokat gondolkodott az erre alkalmas helyszínen, és a szép esemény időpontjának megválasztásán, és a "tálalás" módján. Majd azt a választ kapja az arcába, hogy NEM. Gondolom a meglepődöttségtől visszakérdezne, de a második nemleges válasz, és a hozzá kapcsolódó arckifejezés hagyna benne pár kérdőjelet azzal kapcsolatban, hogy valóban Ő e az, aki megérdemel egy ilyen ajándékot egy férfitól. Ha ezt a választ én kapnám, biztosan csalódott lennék, és amilyen önző vagyok, biztos mást hibáztatnék, mást hinnék, pl. hogy a lány barátnői telebeszélték a fejét, vagy a lány végig nem volt őszinte hozzám, és úgy érzi, nem érdemli meg, vagy végig észre kellett volna vennem a jeleket, hogy már mással csal jó ideje. Mi esetünkben a párom a féltékeny, pedig több szempontból is vázoltam neki, hogy miért nem éri meg nekem megcsalnom őt. Különben is lebuknék, mert egyik lány se nézhető hülyének, egyikük gyanút fogna, hogy hova tűnök el esténként vagy miért nem kívánom őt. Visszatérve a leánykéréshez, a kérdést informálódás gyanánt tettem ki, egyenlőre még várok. Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy pont te vagy a barátnőm kedves válaszoló, mert az írásod és a százalék roppant hasonló az övéhez.

Szóval, ha egy lány nálam nemet mond, akkor az olyan, mintha megakarnád magyarázni a bizonyítványod év végén... felesleges fáradság.

2012. júl. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!