Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok rá haragudni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok rá haragudni? Ez szerelem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, eléggé megkedveltük egymást, sőt szeretjük egymást. Volt egy dolog amivel nagyon megbántott, és eléggé mérges voltam rá, de mégsem tudok rá haragudni. Bocsánatot kért meg minden és nagyon sajnálja.

Akarok rá haragudni, de egyszerűen nem tudok. Ez azért van mert szerelmes vagyok? Vagy mi más lehet az oka?


2012. júl. 25. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:

csak hülye vagy...és be tud folyásolni már az elejen.

Tok meg fogsz hibbani tole. Egyre nagyobb hulyesegekt enged meg maganak, te meg elnezed de kozben szenvedsz. menekulj amig lehet

2012. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"sőt szeretjük egymást" kérdés megválaszolva. Mission is Complete. FuckYeah.
2012. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Hát érdekes amit írtál.. én is gondoltam már erre, hogy lehet később túl sokat engedek meg majd neki. De ez az első ilyen húzása, és igazából nem is az ő hibája csak tehetett volna ellene. Szóval úgy gondolom mégiscsak adok neki még egy esélyt..

2.: Az, hogy szeretjük egymást még nem feltétlenül azt jelenti, hogy szerelmes is vagyok. Vagyis hát épp ezen töprengek.. :)

2012. júl. 25. 00:51
 4/4 lila nyuszi ***** válasza:
Leírnád mit művelt?
2012. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!