Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülye vagyok. Söt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy hülye vagyok. Söt! (? ) De mitöl van?

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy fiú meg akarom nyalni :D 15/L
2012. júl. 25. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ, h hol. mert ha mindegy csak nyaljad akk az kicsit beteges.
2012. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lila nyuszi ***** válasza:
100%
Migirimigirimigiri
2012. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mások előtt akarod csinálni, hanem amikor kettesben vagyunk én még örülnék is neki :) 17f
2012. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
56%
Nekem meg ha tetszik egy lány akkor meg akarom... khmm.. If you know what i mean? :3
2012. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek másképp vonzódik azokhoz, akik tetszenek neki. Valaki harapdálni szeret, más karmolni. Valaki jobban vágyik egy ölelésre, mint egy csókra. Van, aki azt szereti, ha kikötözik, más azt, ha kikötözhet valakit.


Fogadd el önmagadat olyannak, amilyen vagy. :)

2012. júl. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg a nyakát akarom megharapni. Ez se normálisabb. : D

Szerintem vannak ilyen furcsa fétisei mindenkinek. :D

2012. júl. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!