Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk maguknak tudnak proszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk maguknak tudnak prosztata masszást adni? Nem vagyok homár, csak kíváncsi. :D Normális válaszokat!

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 03:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak. És nem kell ahhoz melegnek lenni.
2012. júl. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És van aki próbálta már? Milyen érzés?
2012. júl. 25. 03:43
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
szerinted milyen érzés ha 1 ujjat belenyomnak a segglyukadba? hát olyan.
2012. júl. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt inkább a lányok csinálják a fiúknak. Nem tudom, hogy sokan miért kötik össze a b.uzisággal, mi b.uzis van benne, ha pl. a barátnőd csinálja neked? Nem tapasztaltam meg, hogy milyen érzés, de állítólag brutál erős orgazmusokat lehet ezzel átélni.
2012. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Tehát van aki csinálja, és jó az hidd el :-)


Ha akarja csinálhatja persze magának is az illető.

A lényeg hogy el kell lazulni hozzá. Mondjuk ez nem feltétlen nehéz, de ennek lélekben is meg kell történnie. Ez a két "réteg" záróizom miatt van. Az egyiket direkt, a másikat indirekt módon irányítjuk. Használj síkosító ("szerűt")

És nem kell félni.

Ha sikerül csak a masszázzsal elmenned, sokkal jobb, másabb org.zmusod lehet.

Nagyon érdekes érzés. Olyasmi lehet mint a nőknek. Nem feltétlen könnyű elérni, de nagyon jó a vége... :P

2012. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rendszeresen csinálom 20 f
2016. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!