Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak 1 lánynak facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak 1 lánynak facebookon?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akibe szerelmes vagyok de nem tudom hogy ő az-e belém mit irjak neki facebookon, hogy tudnák elkezdeni egy beszélgetést?
2012. júl. 25. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia
2012. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
idáig én is eljutottam meg hogy mizu? de utánna nem tudom mit irjak neki?
2012. júl. 25. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy mi a véleménye az állatok lelkivilágáról.
2012. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz belé szerelmes, ha még életedben nem is beszéltél vele?


Totál fogalomzavarod van!


Szerintem inkább nézegess HD modellfotókat, meg menj nők közé, mert totál el vagy szigetelődve.


Ha valakinek bejön a külseje, már azt képzeled szerelmes vagy belé. Még a hangját sem hallottad (lehet olyan mint a repedtfazék), vagy olyan tulajdonságai vannak amitől falnak mész (pl állandóan hazudik)

2012. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ismerem élőben is osztálytársam csak nem itt él, kollégiumba jár suli időben
2012. júl. 25. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
És miért nem hívod fel? Annyira töketlen pocs vagy, hogy csak fészbúkon mersz ráírni?
2012. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne, könyörgöm, ne mizu-t, mert arra úgy is "semmi" lesz a válasz. Inkább "mit csináltál ma?" vagy "milyen napod volt?", mert így sokkal érdeklődőbbnek talál majd, és könnyebb is rájuk válaszolni, amivel elindulhat a beszélgetés, és nem kell gondolkozni hogy mit mondj utána.
2012. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a mizu, nem a mi újság rövidítése? Mert én azt szoktam kérdezni ismerőseimtől, hogy mi újság :D arra is lehet válaszolni :P

Amúgy beszélgess vele a NYÁRról, hogy mit csinál, kivel, nincs-e kedve valamikor összefutni, évnyitón találkoztok-e, stb. Ne legyetek töketlenek ember!

2012. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!