Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy ismeretlen lánynak Facebookon?

Figyelt kérdés
Facebookon meg láttam egy lányt nagyon megtetszett és írnék neki csak nem tudom hogy mit. Komolyan kéne egy kis segítség, hogy mégis hogyan fogjak neki a levél írásnak. Nem akarom elszúrni. Jah és ráadásul egyedülálló.
2011. máj. 6. 16:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
"Szia, leszel a pixel barátnőm?"
2011. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 hümi ***** válasza:
már a mindennapokhoz tartozik a Facebook azt vettem észre.. kezd el bökdösni :D jelöld be, írj neki chaten.. ne írjál neki szerintem "olyan" levelet, nekem az nem jönne be főleg ha sablon szöveges.. na szal írj neki chaten és kezd el kérdezgetni, majd térj a rá a talira egy idő után
2011. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

először is jelöld meg ismerősnek , ha nem igazol vissza akkor az már alap hogy nem tetszel neki (már ha magadról van képed kirakva :P)


aztán ha már ismerős vagy ha fentvan chaten írj rá , és ismerkedj meg vele , kérdezgesd stbstb aztán pár nap után hívd el vhová

VAGY ha nincs fent chaten

írj neki valami egyszerűt hogy nagyon tetszel , nem lenne e kedved találkozni, vagy beszélni neten

ennyi

2011. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ez jó be is jelölöm ismerősnek és ha visszaigazol utána lehet törni megint a fejemet h hogyan tovább
2011. máj. 6. 17:24
 5/26 anonim ***** válasza:
Sztem is csak simán jelöld be! Csak azon múlik, h a képeden tetszel-e neki, azt meg úgyis látja.
2011. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
szerintem gáz ráírni facebookon..ha ismered előben akkor ott beszélj vele, ha nem akkor meg semmi értelme..
2011. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Írd neki azt, hogy szép a facebook profilja. Talán ez majd elgondolkodtatja.
2011. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Egy pár éve egy iskolába jártunk csak ó alattam járt 3 osztállyal és most találtam rá facebookon, de most be jelöltem ismerősnek.
2011. máj. 6. 17:51
 9/26 Chuck ***** válasza:

Meg kérdezed tőle, hogy Te vagy Attila? mondmeghogykivagy!

aztán ütköztök live-ban, nem a fuckbookon, aztán jóság lesz, vagy épp nem. sok sikert..

2011. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mint írtam bejelöltem ismerősnek a csajt az előbb megnéztem az adatlapját és látom h megint kivan írva hogy(megjelölés ismerősként), ez azt jelenti hogy elutasította az ismerősnek való felkérésemet??? Szerintetek akkor hagyjam a fenébe, vagy azért próbáljak meg üzenetet küldeni neki????
2011. máj. 6. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!