Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel régen mint csak hawerok találkoztunk most 2 év után ö kereset meg facebookon és azt irta járna velem csak egy baj a lánynak van pasija van esélyem nála?

Figyelt kérdés
mikor elöször találkoztunk akkor is csokoloztunk meg hasonlok csak ö olyan fiut szeretet akinek a sex-re kelet 2 hétig én hagytam szeresen mást szerintem nem hagyom hidegen ezt tudom azt mondja hogy senkivel sem volt olyan mint velem és ha nem volna pasija örömel lenne a párom ötletek tanácsokat és normális választ várok
2012. febr. 23. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én meg írásjeleket várok.


Akkor most a régi szexkapcsolatából lett egy normális?

Akit Veled készül megcsalni?

2012. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem csak sex kapcsolat mikor hawerok voltunk akkor is csókoloztunk össze bujtunk meg hasonlok ne ma sex miat jönnénk össze ha össze jönnénk az biztos jó egy másal szeretünk régen is együtt lenni bocs hogy nem írok tökéletesen
2012. febr. 23. 09:07
 3/7 A kérdező kommentje:
elég szomorú ha valakinek egy csaj csak a sex-re kell vagy forditva
2012. febr. 23. 09:08
 4/7 A kérdező kommentje:
egy régi kapcsolatrol van szó lehet hogy a csaj akkor is szerelmes volt belém de jobban szeretet egy olyan fiút akinek csak a sex-re kelet de ö ezt nem tudta azt hitte tényleg szereti a fiú és nem a csak a sex-re kell de ezt már meg bánta azt tudom hogy jól érezte magát velem azt mondja egyik fiúval sem volt olyan jó mint velem
2012. febr. 23. 09:14
 5/7 nielindi ***** válasza:
Örülök, h tudod, h hol van a 'V' betű, de annak mégjobban örülnék, ha a 'HAVER' szót is le tudnád írni. Az viszont elszomorít, h ez a legapróbb hiba...
2012. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem írok helyesen nem kell mindenbe bele kőtmi normális választ várok
2012. febr. 23. 15:24
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem érthető a kérdés
2012. febr. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!