Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik dekoltázs tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik dekoltázs tetszik a legjobban? Indolkold meg légyszi. Kort és nemet is lehet.

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 16. 00:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Amúgy a 6 kép közül csak kettő szilikon!
2009. júl. 16. 00:08
 2/21 Daemia ***** válasza:

Nekem mind tetszik, kivéve az elsőt és az utolsót. Nem szeretem a műciciket.


Ha mégis választani kell, akkor a 3-as.


29/F

2009. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3. és 4. természetesek és szépek az 1. tuti szilikon az 5. és 6. már túlvannak nyomva nem szépek.
2009. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22/F voltam
2009. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

2. 3. 4.


1. 5. 6. -->nekem ezek túl természetellnesek

2009. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
:) pedig a 6. is természtes szerintem, csak push up... Amúgy az egyik én vagyok :P
2009. júl. 16. 00:24
 7/21 anonim ***** válasza:
2. 3. 4. a hármas az már túl nagy kicsit, szeretem ha a cicik ketté fele állnak :) meg hát nagyon sok múlik a melltartón, a többi mű :) azok nem szépek, mint a bőr alá nyomott dinnye olyanok, túl erős a kontraszt, mű az esésük. Amúgy mnidegyik szép a maga módjn, de szerintem nem am érettől lesz szép egy cici, inkább feszes kicsi legyen mnit nagy lógós, mármint melltartó nélkül lógós :)
2009. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ha nincs szilikonod, kakor benne vagy a kedvenc háromba szerintem :) kisebb a cicid vagy nagyobb? :) nem szolizol véletlenül? Az a szerintem eredeti, csak a push up szöveg az mi volt, lehet hogy azért tudod h eredeti mert a tiéd? akkor tán nem szerintem, hanem tuti :) Hacsak nem az egyik barátnődé, akit jól ismersz :) elárulod melyik a tiéd, úgyis mnidegy, mert ennyi erővel Pamela Anderson is írhatott volna ide, max tolmácsolta valaki :) úgyis csak cici látszik a fej nem :) biztos a többi részed is szép, de akármelyik is légy, szépek az tuti :) előző voltam


23/L

2009. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem a 6. az enyém, de nem mondom meg, hogy melyik az. Nem akarom, hogy valaki is felismerjen. Onnan tudom, hogy a 6. nem szilikon, mivel én válogattam össze a képeket és láttam arról a csajról más képet is. :P Amúgy nekem az 5 tetszik a legjobban.
2009. júl. 16. 00:41
 10/21 anonim ***** válasza:

eldöntöttem, a kettes a legszebb, párnál látszik hogy alul nagyon be van nyomba, hogy felül buggyanjon ki :) horpadt cici :) vagy túl kicsi a melltartó, csakhogy feszesnek vagy nagyobbnak tűnjön. az utolsó meg totál műnek néz ki ha belegondolok, igaz nem annyira mint az első, mivel felül is látszik a körív, meg középen is, alul is, a cicifelnyomástól akkora mellnek már össze kéne érnie, meg látszatra lágyabbnak lenni, akkoris ha viszonylag feszes cicik.

az első az azért csunya, mert felül oylan a mell vonala, mailyennek alul kéne csak lennie, tényleg olyan a szilikon, mintha a bőr alá nyomtak volna valamit, ez olyan idétlen mikor egyenesen jön le a mellkas és hirtelen dudorodik, ez legalább olyan idétlen mnit az ha valaki két számmal nagyobb cicifixet vesz fel és kitömi, de persze eláll, meg látszik a bele :) ha meg más ruhához más cicifixet vesz fel, mnidig más lesz am érete alakja, egyszer van cici, máskor nincs cici :) inkább mnidneki azt mutassa meg vagy ne mutassa maije van (vagy nincs) :) bár ha nincs azt nem kell reklámozni, mert azzal csak mégjobban felfigyelnek rá h nincs ha rá terelődik a hangsúly, inkább akkor elfedni kell, de nem lenyomni, csak másra terelni a hnagsúlíyt, pl a vállakra. Bár a pasik a popsikra lábakra jobban buknak, mnit a cicikre :)

2009. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!