Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok valakibe de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pingvin 963 kérdése:

Szerelmes vagyok valakibe de nemlehet! Micsináljak?

Figyelt kérdés

Szóval az eggyik fiu haverom nagyon bejön nekem de az a baj h van csaja aki mellesleg a barátnőm!!

Az a baj h a csaj eggyáltalán nem szereti csak unalomból van vele meg h tudja mondani másoknak h van pasija meg stb. Ezt örökölte mert az annya is egy pénzéhes k*rva egyszerre van 3 pasija nah de m1. Szerintetek elmondjam a pasinak vagy ne? Nagyon bejön micsinájjak?



2012. júl. 25. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tanulj meg írni!
2012. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Más kapcsolatába ne mássz bele...
2012. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad. Utána pedig vedd elő a nyelvtan könyvet.
2012. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt vagyok neked én akibe szerelmes lehetsz jóképű vagyok és barátnőm sincsen..


Egyébként meg közöld vele és lesz ami lesz még ha durván is hangzik jobban jársz mintha emészted magad..

Vagy el akarod hódítani..?


Olyan a mai társkeresés mint a munkakeresés.. Tapasztalat hiányában nem kellesz senkinek.. De akkor hol kezd el..?

Különbem is már senki sem keresi az igaz szerelmet úgy váltogatja mindenki a párját mint a zoknit őrült egy világ ez legszívesebben kilőném magam az űrbe..

2012. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó barátnő lehetsz te is, ha így vélekedsz róla meg az anyukájáról is... Amúgy ne mássz bele mások életébe, mert nem leszel jobb, mint a csaj anyukája...
2012. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok más kapcsolatába bemászni csak nem akarom h a pasit palira vegyék! Amugy meg sztem semmi hiba abba mit irtam!!
2012. júl. 25. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Szereted vagy bejön? Nagy különbség, ha szereted, akkor mond meg neki, ha meg csak bejön akkor hagyd, majd rájön magától, és akkor ott lehetsz te, akinek a vállán ki sirhatja magát...
2012. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
nemlehet - nem lehet, micsináljak - mit csináljak, eggyik - egyik, m1 - mind egy, micsinájjak - mit csináljak
2012. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Okcsá! Okoska

O.o

baszogassál olyant aki ennél rosszabul is!!

2012. júl. 25. 23:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Is ír***
2012. júl. 25. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!