Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk milyen lányokat tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen lányokat tartotok kedvesnek, aranyosnak? Milyen számotokra az aranyos lány? és fontos, hogy egy lány ilyen tulajdonsággal rendelkezzen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos hogy őszinte legyen,közvetlen és elfogadó, ne mindig a hibáimat nézze,például amikor szerelmes vagyok akkor sokszor hívom mondjuk hogy biztos legyek benne hogy tényleg fontos vagyok neki.

Szeresse ha belebújok, hallgasson meg amikor beszélek egy témáról és mondja el a véleményét, néha ő is simogasson meg legalább a fejem búbján..

Ne flörtöljön más férfiakkal mert azzal eléggé rossz lenne a kedvem. Amikor azt mondom neki hogy szeretem akkor ne menjen át filozófusba..

2012. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig én..

Higgyen az igazi létezésében..a szerelemben ne feltételezze minden fiúban az átverős embert.


És ő is éreztesse hogy vonzódik hozzám.

akkor aranyos egy lány amikor a lelki dolgok a romantika fontosabbak neki mint a divathajszolás vagy a versengés..

2012. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen természetes mégis egyedi a stílusa, ami nem a több tonna sminkben mutatkozik meg hanem mondjuk egy virágmintás nyári ruhában vagy egy kék színű amulettben..
2012. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de aranyos az előttem válaszoló :P
2012. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!