Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a fiúról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a fiúról?

Figyelt kérdés
Ez a fiú 21 éves és egy közel 40 éves nő szeretője.Ennek a nőnek persze van férje, meg egy 19 éves fia.Nem undorító ez? Egy hasonló korú fiúval van, mint amennyi a saját fia.Amúgy ezzel a sráccal a barátnőm akart összejönni és szegény mai napig nem érti miért akar egy olyan nővel lenni inkább , mint vele. A barátnőm egykorú a sráccal, és egy buliba már csókolóztak is, aztán ez a srác szépen rákente az egészet a barátnőmre, hogy ő mászott rá meg ráadásul részeg is volt.
2012. júl. 26. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem bunkó és nem értem azokat a srácokat akik nem a saját kategóriájukban keresgélnek na de ez is csak az én véleményem
2012. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a korkülönbséggel van a baj, kinek mi a gusztusa. Hanem sokkal inkább azzal, hogy a nőnek családja van, innentől kezdve teljesen mindegy, hogy mennyi idős az, akivel csalja a férjét. A fiú pedig szintén bunkó, mert belemászik egy kapcsolatba. A megcsaláshoz minimum ketten kellenek és mindketten hibásak. De nem a koruk miatt.
2012. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nagy jövője nincs a kapcsolatuknak, de miért ne lehetne akár szerelem is köztük

a barátnőd féltékeny, ezt is meg tudom érteni, de azért még nem undorító a szituáció

a 40-es pasik nagy része eléggé kiábrándítóan néz ki, meg tudom érteni a nőt, hogy megszédült egy fiatal pasitól

2012. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na értek én itt mindent,csak azt nem ,hogy mi a francért nyomassátok mindig azt a politikát,hogy a nõnek férje van.És akkor mi van?Ha félrelép akkor annak oka van,és nem mindig a nõ a hibás azért mert máshol keres eggy kis "boldogságot".Ha pedig eggy ilyen szituba csöppen eldönti,hogy akarja-e?!
2012. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4, ha máshol akarja keresni a boldogságot, akkor váljon el. De ez nem csak a nőkre, hanem a férfiakra is igaz. Persze, hogy van oka a megcsalásnak és lehet, hogy a férj a hibás, de akkor sem ez a megoldás. Ha nem működik a kapcsolat, akkor vagy javítsák meg, vagy váljanak el. De ennek semmi értelme. (A második válaszoló voltam 24/N.)
2012. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezzel az esettel annyira sincs gond mint amikor egy 17 éves kavar egy 40 éves nős férfival. A srácnak valamiért a 40 éves nő kell. Azt hogy 40 éves az nem gond. Sok 40 éves nő sokkal dögösebb,szebb, mint egy 20 éves. Ami a lényeg,hogy tapasztaltabb is,és olyat élhetünk át amit gy 20 évessel nem. Hosszabb kapcsolat nem lesz belőle,de olyan élményt ad,hogy az ember 20 év múlva is mosolyogva fog rá emlékezni.

Az meg,hogy férjes asszony..és?? Mit tudod hogy mi van a házasságában, hogy félre lépett??

23/F

2012. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, elég furcsa páros, az biztos. A fiú részéről egyszerűen annyi lehet a magyarázat, hogy valószínűleg az idősebb nőkre bukik. Van ilyen. A nőnél már érdekesebb, hogy miért kell neki egy ilyen fiatal szerető még házasság mellett is. Lehet, hogy a srác ennyivel jobb az ágyban, vagy mondjuk sokkal nagyobb a farka, mint a felszarvazott a férjnek?...
2012. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 12:56


Vannak olyan házaspárok ahol nyílt titok a megcsalás. Elválni nem akarnak mert vagy anyagilag vagy más okból sokkal többet veszítenének. Így hallgatólagosan mindketten beleegyeznek abban,hogy szeretőt tartanak.


Nem kell feltétlenül elválni ha nem akarnak..

2012. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem az a helyzet, hogy te akartál összejönni vele? :)


"Amúgy ezzel a sráccal a barátnőm akart összejönni és szegény mai napig nem érti miért akar egy olyan nővel lenni inkább , mint vele."


Neki az a másik nő vonzóbb. Pont.

2012. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem én akartam. tudtam, hogy ezt valaki megkérdezi majd :) mi értelme lenne így kiírnom a kérdést? hisz ez egy anonim oldal.
2012. júl. 26. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!