Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy dobtad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy dobtad a barátnődet valamilyen esztétikai ok miatt? Mi miatt?

Figyelt kérdés
Pl. nem tetszett a mellformája, narancsbőrös volt a feneke/combja, a bőre nem volt szép stb..
2012. júl. 26. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen volt. Idő közben hihetetlenül megcsúnyult... Hízott is meg a feje is valahogy... Eltorzult kicsit. Ezt akkor vettem észre mikor egy hosszabb külföldön tartózkodás után hazajöttem. Pár héttel utána szakítottunk.
2012. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Jahh...roppant rosszul állt rajta a haverom...ha megnyerte, hadd vigye! :D
2012. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nagyon elhízna és nem dolgozna rajta, hogy rendbe hozza magát. Akkor.
2012. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
igen nekem volt, amikor rokonainál volt 3 hónapot és felszedett 23 kg-t akkor nekem már nem tetszett egyáltalán, mert tokája is lett meg teljesen eltorzult mint azelőtt. előtte nagyon formás volt, sportolt is rendszeresen, aztán már ellustult meg ilyenek szóval eleinte csak nem beszéltem vele, csak 2-3 naponta aztán egyre kevesebbet találkoztunk és így szép lassan megváltunk egymástól, mert nem akartam megbántani, hogy haza ér és egyből dobom.
2012. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

volt a p.ncija mellett egy anyajegy, az első pár szexnél nem láttam mivel sötében volt, de előbb-utóbb feltűnt...

vgézetes hiba, utálom :S:D

2012. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másfél éves kapcsolatot zártam le.

-nem borotválkozott, pedig sokkal szőrösebb típus, mint én és feszélyezett, hogy vágva több van neki, mint nekem vágatlanul

-nem adott annyit a tisztaságára, mint addig és nem lehet mindig megkérni, hogy mosakodjon le, mert ez, vagy mert amaz

-nem szeretem, ha valakin fél kiló vakolat van, de egy kis szépítkezés senkinek sem árt: csipát kimosni, vékonyan kiemelni a szemet és kész, nem is kell több. Na most amikor minden második nap csipás volt a szeme, az nem gusztusos és főleg nem romantikus.


és ezek csak az esztétikai dolgok voltak, így leírva azért durva...


életkort nem írok, bocsi :(


F, egyetemista

2012. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Kiderült hogy f.asza van.
2012. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!