Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval, aki féltékeny és irigy a négerekre?

Figyelt kérdés
Itt rengeteg néger bevándorló van és tartok tőle, hogy ha lesz barátnőm, majd megcsal egy ilyen feketével vagy az nyúlja le tőlem, mivel elég erőszakosak. Főleg a bulizós lányok vannak veszélyben. Nem tudom elnyomni ezt az érzést, ha meglátok egyet az utcán, elég sokann vannak, akkor is érzem, hogy de jó már neki, itt akármelyik lányt megkaphatja, én meg csak egy fehér, unalmas, hétköznapi srác vagyok. Gondoloztam már azon is, hogy el kéne költöznöm olyan városba, ahol nincsenek négerek egyáltalán. Itt Debrecenben tele a város a bevándorlókkal.

2012. júl. 27. 00:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jézus.:D

Debrecenben azért van sok külföldi, mert ugye az Egyetem nagyon nyomja őket. De nem tudom, mi a bajod. Anno engem pl. nagyon idegesített, amikor sokat buliztam Debrecenben, hogy mindenhol külföldiekbe botlottam, és szerintem nagyon sok csaj van, aki ugyanígy van vele. Én őszintén szólva nem sok olyan lánnyal beszéltem eddig, aki lecserélne egy fehér srácot egy feketére...

2012. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
akinek néger f*sz kell, azt alapból el kell kerülni...
2012. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Lol, Amerikában nem így gondolják. Ugyan már, nehogy már attól félj, hogy a nigák elveszik a barátnődet, ez elég abszurd.


(You know: "I'm not racist. Racism is crime. And crime is for black people.")

2012. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam gyakran bepróbálkoznak négerek, de még akkor sem jönnék össze velük, ha nem lenne barátom. Nem vagyok rasszista, de nekem nem jönnek be és szerintem sokan vannak így, úgyhogy felesleges ilyen hülyeségeken paráznod. 25N
2012. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Nagon kedvesek is tudnak lenni én már voltam együtt négerekkel:))
2012. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Te meg költözz Szomáliába. Ott fehér férfit nem látnak,így tuti lenne sikered a fekete nőknél
2012. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5 20/l vagyok.
2012. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem jönnek be a néger nők, én nekem a fehér nők jönnek be csak. Ilyen az ízlésem. De már attól is rosszul vagyok, hogy azt olvastam, amit az egyik válaszoló, hogy volt már négerrel. Bocs, de nagyon felkavart és jobban elkezdett verni a sszívem is, felzaklatott a gondolat is. :/

Egyébként a romáknál is ezt érzem, ha meglátok egy romát fehér lánnyal, az is felzaklat. :/

2012. júl. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 00:54


Pontosan!

2012. júl. 27. 01:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Erre csak egy ötletem van: keress egy skinhead csajt, ő biztos nem fog megcsalni egy négerrel.
2012. júl. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!