Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt leszólják más csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt leszólják más csajok feltöltött képeit, azok féltékeny csajok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azok, mert ha tényleg ronda a csaj én inkább nem írok semmit neki, ha meg rondának tartja magát de szép, akkor megmondom neki, amit gondolok
2012. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert fiú vagyok. Egyáltalán minek töltenek fel ide képet?
2012. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok megsérteni senkit, úgyhogy nem írok semmit inkább, de azokat leszólom és nagyon idegesítenek, akik feltöltik ide a képeiket, és tudják nagyon jól magukról hogy szépek, és kiírják hogy "ugye milyen ronda vagyok? nem akarok így tovább élni" meg ilyen f*szságokat...csak hogy aztán mindenki kedveskedő kommenteket írjon..fészbukon is ez megy -.-" töröltem is magam onnan :D na én csak az ilyen p*csákat szólom le...am 17F
2012. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, irigyek, féltékenyek, de egy fiú szempontjából ez rejtély.
2012. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
NEm tudom, én feltöltöttem a fényképem, de szerencsére csajoktól is pozitívat kaptam. Jó volt egy kis önbizalom növelésnek, mert már teljesen el voltam keseredve:(
2012. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ASOT ***** válasza:
az 50%-uk féltékeny.
2012. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sok szép lány van itt az oldalon, :) nem szoktam leszólni őket. Legalább néhányat látni is lehet. :)
2012. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de már szóltam le nem is egy képet, megmondom miért. Mert a kislány tudja magáról, hogy jól néz ki és csak az egóját jött növelni, ami már így is az egekben van. Az ilyenek mindig felidegelnek. Húzzon vissza a f@szbukra, ott játssza a sok gyökér srácnak a menő kislányt!
2012. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azokat én is utálom, kiírja facebookra, hogy olyan ronda vagyok ezen a képen, aztán nekem meg mindig mindja, hogy milyen jó, hogy ilyen szépnek született
2012. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ha felrakja valaki ide a fényképét, legyen az fiú vagy lány, akkor csak szép bókokat lehet írni neki??? Azért kérdez meg másokat, hogy egy képet kapjon magáról, hogy milyen mások szemében, amiben benne van a negatív vélemény is. Én nem vagyok féltékeny, mégis mi a fenére legyek az? Általában átlagos, vagy szép csajok képeit láttam, azokhoz írtam kisebb nagyobb bókokat, hogy szépek, csinosak, ahhoz mérten, hogy tényleg milyenek voltak külsőre. De volt fent 1-2 olyan ronda lány képe is, hogy az hihetetlen... Annyit írtam, hogy sajnálom, de nekem csúnya vagy, nem tetszik az arcod stb... Én még kedves voltam a többiekhez képest, mert a legtöbb válasz elég cifra volt negatív értelemben.

Srácok ritkábban raknak fel, de azok is kb átlagosak, vagy nagyon gyerekek még.

Aki lelki sérült és nem bírja a kritikát az sürgősen felejtse el, hogy valaha felrak ide képet olyat kérdéssel hogy: "Szerintetek csúnya vagy? Mit gondoltok rólam?", mert elég szánalmas abba burkolózni, hogy aki azt merte írni, hogy csúnya vagyok, az biztos irigy és féltékeny...

nem tetszhetünk mindenkinek, 100%-ra lesz mindig olyan, akinek rondák vagyunk, vagy ez-az nem jön be neki rajtunk...

2012. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!