Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól számít egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít egy lány könnyűvérűnek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 hét alatt ágybaviszem.


Vagy 1 hónap után úgy, hogy még csak "hivatalosan akkor jöttünk össze".


Szal akkor volt az első csók is...

2012. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én minden nőt könyűvérünek tartok, akit hamarabb le tudnék feketetni mint 1+2-3 hónap.


1 hónap kb mire összejövök valakivel + 2-3 hónap kapcsolat szexig.

2012. júl. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam könnyűvérűnek (összesen 4 fiúval feküdtem le, ebből három komoly - évekig tartó - kapcsolat volt, illetve a jelenlegi). Nekem az az elvem, hogy 3. randiig nincs szex. Első barátommal 3 hónap után feküdtem le, a többivel kb. 1-2 hét járás után.

Meglátásom szerint az a könnyűvérű, aki pár naponta váltogatja a partnereit és bármikor, bárkivel, bármit... 25N

2012. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azokra is mondják, akiknek csak szexre kell a fiú. Ha sérti a fiú önérzetét, és többet akar, akkor "könnyűvérűnek" nevezi.


Sokszor a csaj nem szeretne többet egy numeránál (= nem járna azzal a fiúval, "komolyra" nem kellene neki).

2012. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Meglátásom szerint az a könnyűvérű, aki pár naponta váltogatja a partnereit"


"és bármikor, bárkivel, bármit"


Ezek nem feltétlenül esnek egybe. Vannak csajok, akik gyakran váltogatják a partnereiket, de sex pl. csak úgy lehet, ahogy nekik jó. És nem bárkivel, mert nagyon finnyásak a külsőre.

A fiúnak teljesíteni kell: kifogástalan külső, ny.lás, stb, minden a csaj "irányításával" megy.


Míg sok tartós kapcsolatban élőnek tökmindegy, ki, csak legyen valaki, és azt csinálnak vele, amit akarnak. Szóval, nyugodtan szájba-popsiba dughatják (mélytorok is mehet), talán nem is élvezi, de az a fontos, hogy legyen partnere, "kapcsolatfüggő", és kevésbé válogatós az elsőnél.


Kérdés, melyik a rosszabb?

2012. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagyis ki melyik típusba esne inkább. Első típustól általában komoly kapcsolatot akarnak, és ő nem akar elköteleződni.


Második nagyon el akar, ezért vár a szexel, de ő mégis nehezebben talál magának olyan partner, aki komolyat akar tőle.

2012. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én minden nőt könyűvérünek tartok, akit hamarabb le tudnék feketetni mint 1+2-3 hónap. "


1+2-3=0


Hogy akarnál bárkit is azonnalnál hamarabb lefektetni?

2012. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mostantól
2012. júl. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó elötti 2-3 hónap ról volt ott szó, nem matematikai egyenletről :D


De ha a női gondolkodásra gondoltál akkor 1+2-3 helyett inkább


[link]


ilyesfajta képletet kéne említeni :D

2012. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó ez nagyon nagy xDDD

Köszi a válaszokat :))

2012. júl. 27. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!