Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnám megnézni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnám megnézni ezt a videót? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A 80-as évek végén, vagy a 90-es évek legelején láttam egy sztriptízt a Parabola műsorában.

Félhomályos szoba, egy íróasztal mögött ül egy pasas. Egy fiatal csaj (vsz. titkárnője) járkál ki és be a szobába és közben totál meztelenre vetkőzik. (egy kicsit a pasas is megsimogatja). Örülnék, ha meg tudnátok mondani, hol tudnám megnézni. Annakidején nagy hatást gyakorolt rám. (Talán azért is, mert kamasz voltam...)



2012. júl. 27. 11:44
 1/9 anonim válasza:
nem tom h hol lehet megnézni,de megkérdezhetem h hány éves vagy?
2012. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
36éves vagyok és férfi. Miért fontos?
2012. júl. 30. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Először valahogy azt kellene beazonosítani, hogy mikor, melyik műsorban volt ez. Esetleg ha fel tudod venni a kapcsolatot az akkori készítők valamelyikével, talán tud segíteni.
2013. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ivilicious ***** válasza:
szerintem is keress akkori főszerkesztőket, stb...ők tuti tudják!
2013. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alighanem az MTV (ebben a tévében volt bizonyára, más magyar tévé akkoriban nem nagyon volt) archívumában. Bár az archívumból kikérni valamit nem kis pénz, már ha egyáltalán lehet.
2013. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. voltam. Illetve lehet, ott már nincs is meg. Úgy tudom, pár éve "tisztogatták" az archívumot.
2013. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt keresd

xnxx.com

2013. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

MEGTALÁLTAM!!

A youtube-on a következő linken nézhető meg:

https://www.youtube.com/watch?v=uWfNwnDjLKM

Kb. a 6:05-nél kezdődik. Én kicsit hosszabb klipre emlékeztem, de a mozdulat, ahogy leveti a melltartóját, meg ahogyan lehúzza a bugyiját, az ugyanaz, tehát BIZTOSAN ez az!!

Nagyon jó testű csaj, ajánlom mindenkinek!!

2016. jan. 2. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a csajt?
2016. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!