Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbál engem kerülni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbál engem kerülni? Vagy most mivan?

Figyelt kérdés

Ma reggel elhívtam egy lányt sétálni valamerre, mondhatni randira hívtam... Facebook-on reggel 9kor megbeszéltük hogy 10kor talizunk majd, utána kitalálta hogy hívjunk el másokat is. Akit ő elakart hívni, pont nem ért rá.(szerencsére)

Azt hittem hogy kettesbe lehetek majd vele, tudunk beszélgetni stb.. Aztán kitalálta hogy meleg van, meg nincs kedve jönni..(Miskolc közelébe lakunk, ér rohadt jó idő van.. nincs tul meleg.)

Aztán egy órával később feljött megint face-re, és kérdezősködött hogy én érzek-e iránta valamit, én megmondtam neki, hogy igen szerelmes vagyok.. Ugy látszott hogy örül neki meg minden, beszélgettünk egy kicsit.. Egy pár órája nem írtunk egymásra.


Szerintetek mitcsináljak? Próbáljam máskor elhívni őt? És most hogy bevallottam neki hogy szeretem, attol még kedvel engem?



2012. júl. 27. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, hogy alapvetően nem vonzódik hozzád, azért akart másokat is elhívni és azért keres kifogásokat, hogy ne találkozattok. Én a helyedben nem pocsékolnám rá az időmet. 24F
2012. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nagyon jó, hogy erre egy férfi válaszol... Lehet csak fél még a kettesben töltött időtől, ezért próbált volna valakit elhívni... Szerintem még ne add föl... és bátor vagy, hogy kerek perec meg merted neki mondani, hogy szerelmes vagy belé... 30/N
2012. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Legfeljebb egyszer megpróbálnám még. Ha akkor is kifogásokat keres-így, hogy már ismeri az érzéseidet-akkor tényleg hagyd.
2012. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még megér egy lövést, pár nap múlva próbálkozz újra, hívd el valahova, de hangsúlyozottan kettesben. Ha akkor is kifogásokat keres hagyd a fenébe, van más csaj is.
2012. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te milyen idős vagy? :D
2012. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő:

15/f.

2012. júl. 27. 13:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, nem akar veled kettesben találkozni. Nem jössz be neki. Félt, hogy lehet fel akarod szedni, ezért rákérdezett a dologra. Igaza lett, kicsi beszélgetés azért még járt neked, azóta meg nem is ír.
2012. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, ha kedvel, már csak azért sem fog találkozni, mert ez így elég kellemetlen helyzet lenne. Simán azt kellett volna írnod, hogy tetszik, nem azt, hogy szerelmes vagy. Ha mással nem ijesztetted el, akkor ezzel biztos. Ha véletlenül bejössz neki, akkor még ma találkozik veled, akkor is ha meleg van.
2012. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát ilyen korban szerintem egyértelmű, hogy csak fél még az iylen randiktól, gondolom még nem is csinált iylet.
2012. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ASOT ***** válasza:

ha érdekelnéd elment volna, az h másokat is akart hívni az megint arról tesz tanúbizonyságot , hogy nem akar veled kettesben lenni...


ennek a történetnek erősen negatív vége lesz...

2012. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!