Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél akkor ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél akkor ha azt vennéd észre hogy szemet vetett rád a magántanárod és érzelmileg próbál minél közelebb kerülni hozzád?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem elég jól néz ki a külön angol tanárom, szóval igazán nem bánnám. :D Fú de le leszek pontozva
2011. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze egy egészséges kapcsolatnak kell lenni,de mit csinálná ha azt vennéd észre hogy közelebb próbál kerülni hozzád?
2011. júl. 15. 19:35
 3/16 A kérdező kommentje:

Ő is jól néz ki nem arról van szó,de nagyon érzem az eredményeimen,teljesen elvonja a figyelmem...

Heccel és mintha kicsit flörtölne.

2011. júl. 15. 19:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne viszonozd, akkor leáll.. Ha látja h nem vagy partner, talán abbahagyja, ha mégdurvább lesz, esetleg beszélj vele erről, de csak ha nagyon egyértelmű, mert elég ciki tud lenni..:D
2011. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki.

Egyébként ugyanazt akartam írni, mint a 19:39-es válaszoló.

2011. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom nem viszonozni hogy őszinte legyek,mert nekem is szimpatikus,de úgy tud rám nézni hogy huuuu!:)

Hazudnék ha azt mondanám hogy nekem nem mozgatja meg a fantáziám.....

2011. júl. 15. 19:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Többiekkel értek egyet :) ha tetszik neked miért ne,,:P
2011. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért nem mert van barátnőm......
2011. júl. 15. 19:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt hittem lány vagy. Ha szereted a barátnőd, le tudod állítani a magad, és a tudtára adod ezt, ha nem, szakíts a barátnőddel és hajrá.
2011. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Jaaaa, h te pasi vagy?:D Ó hát akkor meg főleg örülnék, ha egy tanárnő rám mozdulna, oh maaaan
2011. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!