Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbál engem kerülni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbál engem kerülni? Vagy most mivan?

Figyelt kérdés

Ma reggel elhívtam egy lányt sétálni valamerre, mondhatni randira hívtam... Facebook-on reggel 9kor megbeszéltük hogy 10kor talizunk majd, utána kitalálta hogy hívjunk el másokat is. Akit ő elakart hívni, pont nem ért rá.(szerencsére)

Azt hittem hogy kettesbe lehetek majd vele, tudunk beszélgetni stb.. Aztán kitalálta hogy meleg van, meg nincs kedve jönni..(Miskolc közelébe lakunk, ér rohadt jó idő van.. nincs tul meleg.)

Aztán egy órával később feljött megint face-re, és kérdezősködött hogy én érzek-e iránta valamit, én megmondtam neki, hogy igen szerelmes vagyok.. Ugy látszott hogy örül neki meg minden, beszélgettünk egy kicsit.. Egy pár órája nem írtunk egymásra.


Szerintetek mitcsináljak? Próbáljam máskor elhívni őt? És most hogy bevallottam neki hogy szeretem, attol még kedvel engem?



2012. júl. 27. 13:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"most akarunk menni dugiékkal sétálni, Viki Én meg Dugesz meg lehet Adri

Jöhettél vna"

Hát igen, rámír, csak hát..

sztem hagyom a p*csába az egészet :'DD

Zsír hogy nekem is ilyenkor kell elmennem nyaralni, mikor találkozhatnék vele..ezkész...ennyi, hagyom..

2012. júl. 27. 13:48
 12/14 ASOT ***** válasza:
szerintem jobban jársz ha valóban hagyod a fenébe, van még más nő is...
2012. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudom..:) csak kicsit fáj.. nem para túlélem:DD ezt most kicsit elb*sztam.. de ez van.
2012. júl. 27. 13:57
 14/14 ASOT ***** válasza:

ez van, nem egy egyenes őszinte valaki ő sem...gondolom h sz@r érzés, és lesz is még pár ilyen.

nade hajrá! buli pia haverok, rib@ncok! élvezd egyenlőre az életet.

2012. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!