Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van elszállva magától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van elszállva magától sok miskolci jó, helyes pali? 16L

Figyelt kérdés
esküszöm nincs ebbe a városba olyan helyes fiú, aki ne lenne elszállva magától, már komolyan mondom nevetséges
2012. júl. 27. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert a jó és helyes pasik nagyképű tanulatlan trógerek! Borsod megyében ez hatványozottan igaz!
2012. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok és udvarias.próbálok is ilyen maradni. 16/F
2012. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ismerkedj össze a debreceni sráccal :D
2012. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rossz helyen ismerkedsz, próbálj meg ott, ahol némileg magasabb a szellemi színvonal.
2012. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Az 1-ső vagyok és a Debreceni témában teljesen igazuk van!


Én ha végzek mérnökin, akkor lépek az országból az első adandó alkalommal munkát és feleséget keresni! Hányingerem van a magyar nőkből, hogy a tróges suttyókra buknak!


24/F

2012. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezt akartam kérdezni, csak a debreceni lányokkal kapcsolatban.


Keress csúnyát b szd meg! Én is csúnyákra hajtok! Add lejjebb és ne hisztizz!

2012. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6os

na azért vannak kivételek

ne csak a saját tapasztalataidról beszélj

2012. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogok olyan nővel összejönni, aki nem tetszik, mert az hülyeség lenne! És nem az igényeimmel van bajom!


Aham kivétel, persze persze a mexikói sorozatokban és a romantikus regényekben! Nem sírok, minek??? Jól el tudom magam foglalni, vannak barátaim, haverjaim és tanulok!


Volt már lány, aki kezdeményezett nálam(habár nem az esetem, ez a bozótvágó körmös, műhajas, mellplasztikát csináltató darab volt, habár furcsa mód viszonylag értelmes dolgokról is el tudtam beszélgetni vele és hülyülni is tudtunk)

Pár mondat, amit eddig az okosoktól hallotam:

"előző plázalány: Aranyos srác vagy, csak az a baj, hogy ezt a lányok sza..a se nézik!"

"ugyanaz a lány: Imádom a férfias pasikat, de te olyan mintha félnél tőlem, vagy nem tudom"(nem akartam megtömni 1hét után és ez szokatlan volt neki és amúgy tényleg nem értettem, mi tetszik bennem egy ilyen lánynak..., egy egyszerű anyagi hátterű egyetemista srác voltam, vagyok)


bölcsészsráccal dumáltam, amikor a kolis fürdős buliból jöttem előrre a koli hátulsó részéből póló nélkül és a bölcsész csajok láthatóan és hallhatóan is nagyon örültek nekem és a srácok is mondták, hogyha ők így néznének ki, akkor azt pofátlanul ki is használnák. Én közöltem velük, hogy nekem olyan lány kell akit szeretek és még csak 1x-er jött össze az 1éjszakás dolog, de csumarészeg voltam persze! :) Szegény lány belém is szeretett és rosszul esett elküldeni! :(


Amúgy nem vagyok elszálva magamtól és ugyanúgy elbeszélgetek akárkivel, ezek csak megtörténtek és elmondtam(ha hiszitek, ha nem), nekem céljaim vannak, amiket el akarok érni! Nekem nem szupertestű és olyan nő kell, aki minden férfi szerint 10/10-es...., nekem az kell, akinek tetszik az összesített kisugárzása(nagyon szeretem a szép pofit és az elvarázsoló mosolyt és nekem nem az kell, akinek a legnagyobb a kosármérete...)és persze jól el tudjak vele beszélgetni és el tudjak vele hülyülni! Tök normális és visszafogott lányt akarok, aki azért néha kapható egy kis vadócságra is! :)

2012. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%
Miskolcon nem sok jó pasi van :) ha meg tényleg helyesek úgyse tetszek nekik .... -.-
2012. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!