Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni abban, hogy mivel lehetne késleltetni a menstruációt? Mert félek, hogy a nyaralás időpontján jön meg pont.

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz ezzel, nem jó beavatkozni a hormonrendszeredbe, vigyél magaddal inkább sok tampont!
2012. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Egymillió ilyen kérdés és egymillió válasz is érkezett,hogy nem lehet késleltetni,sem előre hozni a menstruációt. Nem fog segíteni sem a citrom,sem az ecet,sem a ráolvasás, sem az imádkozás.

Fel kéne már fogni egyszer és mindenkorra.

NEM A TESTED FOG ALKALMAZKODNI AZ IGÉNYEIDHEZ,HANEM NEKED KELL ALKALMAZKODNOD A TESTEDHEZ.

Szóval ha meg kell jönnie akkor meg is fog jönni.


A nyaralásod ettől még nem megy tönkre,hiszen manapság ezerféle jó tamponokat lehet venni.

2012. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Hasonló helyzetben voltam én is, a nőgyógyászommal írta fel a norcolut nevezetű tablettát. Vény köteles, úgy hogy mindenképpen keresd fel ez ügyben az orvosodat.
2012. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a menstruáció fog hozzád alkalmazkodni, hanem Neked kell ahhoz!
2012. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!