Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a hülye tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a hülye tulajdonságom?

Figyelt kérdés

Ha valakihez kötödöm érzelmileg, de időközben elveszti a szüzességét, majd én ezt el nézem neki, már csak azért is félek vele összejönni, mert nagy valószínűséggel, az előző kapcsolatában (idősebb pasi) jobb lehetett az ágyban mint én.


Ez így hülyeségnek hangzik, de nem vagyok rossz én sem, csak korkülönbségünk miatt, és a férfiassága (engem hasolnítva a pasihoz) miatt következtetek. Én meg sajnos szakítani is hajlandó vagyok, ha a csaj "hasonlítgat" előző kapcsolatához, akár hülyeségből akár csak a hátam mögött a barátnőinek.


Még az ilyen mondat hogy:

"jobb vagy mint xy" is idegesítene, mert vagy csak rámondja, vagy nem, szóval ez se feltétlen lehet igaz.


Alapon nem zavar ha lefeküdt mással a csaj, csak ha kötödök akkor hozzá. Bár a hasonlítgatás akkor is zavarna.


Én nem akarok ilyen lenni, de sajnos ilyen vagyok. Aki megtetszik az elöbb utóbb úgy is ágybakerül valakivel, hogy én arról tudjak majd, így meg ez folyamatosan "nyomná a lelkem az elöbbiek miatt" ha együttlennék vele.


Mert azt a tényt magában elnézem hogy lefeküdt, szóval nem arról van szó, hogy emiatt elitélem, vagy valami...



2012. júl. 27. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
kevés az önbizalmad, azért gondolod, hogy hasonlítgatna és azért hasonlítgatod te is magadat. de ő nem tenné... :) ha meg mégis, és egy bizonyos stílusban, akkor legalább tudod hogy milyen.
2012. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még csak a barátnői-vel sem? Pont az zavarna a legjobban, ha a hátammögött beszélne.
2012. júl. 27. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden nő kibeszéli nők között szerintem milyen volt valakivel akivel összejött tapasztalat csere stb.
2012. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ő jobb az P: elöző kapcsolata lehet teleszel neki jobb.

De tény, hogy mindig mindenben vannak jobbak.

Legyen önbizalmad és add önmagadat.

2012. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden nő, bocsi!


Én soha nem beszélem ki a páromat. Max elmondom, hogy összevesztünk és hogy min, ennyi. De hogy milyen volt az előző és milyen ő stb, soha.


24/N

2012. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én és az összes barátnőm is, utál a pasijának az exekről beszélni. ha megkérdezi, hogy miért lett vége vagy ilyesmi, akkor elmondom, de egyébként soha nem hozom fel magamtól. Ami elmúlt az elmúlt. Tovább kell lépni és nem foglalkozni a múlttal. Tudom, könnyen mondom, de nekem a megvalósítása is könnyen ment. Nem kell ezen annyira túlrágni az idegeket...
2012. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!