Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen flegmák, bunkók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen flegmák, bunkók, lenézőek a kedves debreceni lányok (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, ha találtam is szép és egyben normális lányt az már tuti foglalt volt, mintha csak azok a bunkó, utálatos kis beképzelt lányok lennének már szabadlábon, akiket senki sem bír elviselni, én meg folyton ilyeneket fogok ki mostanság, valahogy már a nézésétől is rosszul lettem és magamtól leléptem, mielőtt még elkezdene hisztizni, hogy kopjak már le.

2012. júl. 27. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

helyes pasikkal nem vagyok ilyen...

loser

20L

2012. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te vagy erőszakos, vagy nyomulós. VAgy csak szimplán nyomi, csúnya. 21/L
2012. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

ez nem városfüggő

országos szinten előfordulnak...sőőőt :D

2012. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ez csak ebbe az országba divat a lányoknál:D


komolyan ajánlom mindenkinek hogy menjen el külföldre... meg fog lepődni hogy ott a lányok hozzáállása mennyivel másabb és jobb ezekben a témákban, valamint nincsenek el szállva maguktól.

2012. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont :D

20/L (Debrecen)

2012. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Aki annyit mond, hogy bocs, de nem vagy az esetem az rendben van, arra nincs okom haragudni, de aki megsért az nem normális. Kíváncsi lennék melyik lánynak esne jól, ha beszólnék neki, hogy a mű külsejével mennyire visszataszító például.
2012. júl. 27. 15:50
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

ne szégyenítsd már itt a debrecenieket! nekem sincs csajom, mégsem sírok. jegyezd meg jól: kétféle ember van:jó és rossz. nincs ilyen, hogy "a debreceni lányok" meg ki tudja még mi...áá. elmebeteg.


amúgy meg mit foglalkozol a flegma lányokkal? már 300 méterről látni kéne 1 emberen, hogy érdemes-e akár 1 szót is szentelni rá, vagy nem.

2012. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
miért miket mondtak neked?
2012. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Inkább nem égetném őket, de szerintem más is tapasztalja, az meg nem mentség, hogy csak a jóképű, helyes pasikkal rendesek. Milyen lány már az ilyen?!

Amúgy meg nem egy lánynak bejöttem már, most akkor mi van?! Lehet neki nem vagyok jóképű, helyes, de másnak meg igen. A szépség relatív, de engem az az embertel viselkedésmód, stílus háborít fel, amit ezek a lányok tanusítaanak!

VAnnak rendesek, azokkal semmi gond, de sokkal több a rossz jellemű, hiába szépek, azzal semmit sem érnek nálam!


Ha egy fiú alázna meg egy lányt pusztán azért, mert az be mert próbálkozni nála és nem az esete, akkor megnézném hány lány nem bőgné el magát.

2012. júl. 27. 16:37
 10/21 anonim ***** válasza:

Azon meg sosem gondolkoztál, kedves kérdező, hogy azért ilyenek mert a fiúk sem különbek? Jó lehet te aranyos vagy mégis rajtad csapódik le ez mondjuk tényleg rossz.

De gondolj bele milyenek a fiúk. Pl megy az utcán egy picit ducibb csaj és a sirály verdából kikiált az izomagy hogy fuu tehén. Ez milyen már. Vagy odakiált egy csinos lánynak h dugunk??

tudod hogy szól a mondás.."nem voltam én ilyen, ti tettetek ilyenné"

2012. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!