Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy mintha szoríta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy mintha szorítana a mellkasom és üvölteni szeretnék?

Figyelt kérdés
amikor magányosnak érzem magam mindig elkezd ott szorítani és rossz érzéssel tölt el...ez tudom kicsit hülye kérdés...de hogy tud fájni ténylegesen a magány?
2012. júl. 27. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
hát miért nem üvöltessz?XD ki akadályoz meg?
2012. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
óóóó ez mekkora érzés:D én is éreztem már ilyet. nyugi lesz még rosszabb is. annyira fog fájni, hogy szinte már élvezni fogod :) ez olyan mint mikor a tűzforró víz annyira forró h már hidegnek érzed. de el fog múlni. bármikor el lehet mulasztani. csak rajtad áll
2012. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Poszttraumás stressz, valószínüleg totál lerágod magad ezzel, hogy egyedül vagy és nincs barátnőd, ekkor van a stressznek fizikai fájdalomban jelentkező tünete. Változtatnod kell az életviteleden valami hobbival, vagy csajt szerezni, de valami kell, különben egyre inkább kifog hatni mindenedre, az egész életedre.
2012. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jah azt tudom hogy rajtam áll ,mert régen minden napos jelenség volt ez mára kicsit már el is felejtettem milyen érzés...de rájöttem megint hogy nagyon nem kellemes...
2012. júl. 27. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran történik ilyen, de ez csak a feszültség és a nyugtalanság hatása, elmúlik ha rendbe hozod azt ami épp zavar :)
2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok...és tényleg kicsit rá stresszelek erre a dologra ...tudom hogy lekéne foglalnom magam de eddig mindig ha belekezdtem valamibe akkor kiderült hogy marhára nincs hozzá tehetségem és ezek után még rosszabbul éreztem magam :S
2012. júl. 27. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőid nincsenek, akikkel elmehetnél és megnyugodhatnál :), nincs aki segítsen neked néha lefoglalni magad?
2012. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De persze vannak ...de nem foglalnak le az év minden napján minden órában és percben...sz.val van időm agyalni ilyesmin és tudom ez rossz és ezért van ez az érzés,de már úgy hiányzik valaki akit szerethetek és viszontszeret :S
2012. júl. 27. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:

"hiányzik valaki akit szerethetek és viszontszeret"

Kérdező! Beszéljünk már privátban, ha lehet. Életkorod és lakóhelyed megírhatod. :)

2012. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!