Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom arra, h megdicsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom arra, h megdicsérjenek?

Figyelt kérdés

na szóval az lenne, h egy átlagos srác vagyok... :D szeretek jól kinéző cuccokba öltözni (direkt nem azt írtam, h divatosba, mert az kb. manapság a rózsaszín póló, meg a földönhúzott ülepű nadrág), általában figyelem, h nadrághoz/cipőhöz melyik póló, fölső illik stb., ha társaságba megyek, mindig tolok előtte egy zuhany, hajmosás, borotválkozás kombót

viszont sose kapok se lánytól, se fiútól pozitív jelzéseket a külsőmre (itt nem arra gondolok, h de jó a segged ebben a nadrágban, főleg nem fiú részéről, hanem, h azt mondják, h jó a hajad, vagy pro póló, honnan van, meg hasonlók), lányoknál meg mindig azt látom, h akkor is agyondícsérik szinte, ha nem is néz ki jól éppen

na szóval szerintetek miért lehet az, h vágyok ezekre a viszzajelzésekre, és szerintetek is hülyeség, h meg akarok felelni a többieknek, jól akarok kinézni? 19/F


2012. júl. 28. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nincsen gond. Én is szeretném ha dicsérnének. Igazából mindenki vágyik rá, csak ritka. Mert az emberek többsége tahó vagy nem fontos neki a másik (csak ha érdeke van vele).

Az hogy adsz magadra az egy jó dolog, és bizonyosan előbb-utóbb meg lesz az eredménye. :)

2012. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így van akinek nem 100% az önbizalma.
2012. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is folyton erre vágyom. Ezen az oldalon is már nem is egy lánynak jöttem be és írták, hogy szexelnének is velem, meg még volt, aki kiccsit perverz volt és kért volna rólam meztelen képeket is. :D K.rva jó tudni, hogy ilyen sok lánynak bejövök! :D Még idősebb lányok is írták, ha fiatalabbak lennének tudnának mit csinálni velem. XD
2012. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányoknál gyakoribb a dicsérgetés, ha egy lánynak azt mondom, h jó a pólója megköszöni. Ha egy fiúnak mondom, vagy ő vagy a haverja bevág egy perverz viccet, vagy fura arcot vág :D Ettől függetlenül hidd el, az emberek lecsekkolják magukban, ha adsz a külsődre ;)
2012. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányok sok pozitívat gondolnak rólad csak nem mondják ki :D Sajnos ilyen ez a kultúra, a lányok alig bókolhatnak. Úgy tanulták hogy kényelmetlenül érzik magukat, ha ők tesznek valamit egy kapcsolat érdekében. (persze van kivétel azért) Pedig mennyivel gördülékenyebben menne az ismerkedés ha a lányok is gátlások nélkül mondhatnák el, hogy tetszik nekik valami/valaki. Szóval sok mindent gondolnak amit nem mondanak ki :D A fiúk azért mondanak gyakran irreleváns, nem odaillő bókokat, hogy bejöjjenek a csajnak. Pl egy unalmas/hülye csajnak hogy jófej, jó a stílusa, meg bármit vesz fel a csaj, mondhatjuk hogy az jól áll rajta. legegyszerűbb módja az ismerkedésnek ha dicsérsz valakit
2012. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és én a fiú barátaimnak mindig megszoktam jegyezni hogy milyen jó póló meg jó lett az új hajad.Sajnos vannak fiúk akik félre értik és azt hiszik hogy a lánynak tetszik a fiú.Pedig nem feltétlen,ezért én nyugodtan szoktam bókolni a fiúknak,mert ők is készülnek és gondosan kiválasztják hogy mit vesznek fel..már amelyik :D.


Ha lesz barátnőd o majd biztosan megdicsér mert közelebb vagytok egymáshoz,más a kapcsolat..szóval kitartás :D

2012. júl. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!