Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy létezik a lelki társatok valahol?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 01:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem hiszek ebben.
2012. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én meg is találtam:)
2012. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

persze.

a kutyám.

2012. júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én azt hittem megtaláltam, de rájöttem ilyen nincs.


Mindig csak azt képzeled valakiről hogy az, de mikor teljesnen megismered, te is rájösz, alap dolgokban sem fog teljesen jó lenni.

2012. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Lelkitársból több is van, ikerlángból csak egy.
2012. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én remélem, de nem hiszem. Sajnos többször hittem már ezt, aztán pofára estem... 18/L
2012. júl. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na figyu a sztorimat :)

Van egy XY lány akivel nagyon jóban vagyok és sokat beszelünk és mindent megbeszélünk és soha nincs vita közöttünk nagyon sokat beszélünk kb naponta 1-3 órát találkozunk vagy én megyek vagy a lány jön hozzám és csak dumálunk mindenki aszt mondják hogy van valami közöttünk DE NINCS


A Lány aszt mondja néha hogy ÉN vagyok a "lelki társa" de én valami többet érzek iránta szerintem szeretem és nem is kell nekem senki mintha megvolna mindenem nem is keresek csajt magamnak és IGEN gondoltam már arra hogy megmondom a lánynak de félek hogy mi lesz ha mégse akkor már nem fogunk többet így beszélni és elveszítem örökre és aszt nem bírná nagyon májam, de ez így tovább nem mehet mert be kattanok.


Ha Lány vagy adok egy tippet a Fájuknál NINCS "lelki társ"

2012. júl. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja meg ki hagytam a másik mindig többet akar
2012. júl. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én nem hiszek ilyen ordas nagy baromságokban...
2012. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne. :D
2012. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!