Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól még hogy a pasi felhozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még hogy a pasi felhozza a kapcsolat elején a szexet, csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
eddig 2szer találkoztunk a pasival,úgy néz ki hogy szimpatikusak is vagyunk egymásnak,a minap msnen felhozta a szexet,hogy milyen vok az ágyban,de azt is írta hogy nem akar kihasználni és nem futó kapcsolatot keres.
2010. júl. 22. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez alapján biztos lapát.
2010. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Ez valahol teszt is, h mikor adod meg magad dönti el mit tervezzen veled. Már az első randin finoman be kell próbálkozni, ha adja magát lehet is törölni a számát. A másodikon viszont kötelező, különben a nő érzi úgy h nem tartod vonzónak, vagy veled nem oké valami.
2010. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megkérdezte hogy milyen vagy az ágyban? Úrjézus, mekkora paraszt... vagy nem paraszt, csak 20év alatti és még nincs szocializálódva, nincs vele tisztában mit lehet, mit illik felhozni egy randevú előtt ismerkedés közben.
2010. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

8:15 ekkora baromságot is régen hallottam. az mindig jó amikor a férfiak megpróbálják kitalálni , mit gondolnak a nők, és fordítva.

:D

2010. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor még igen tapasztalatlan lehetsz.

Persze nem az ilyen balfék direkt stílusban értettem ahogy ő tette. De gondoltam ezt nem kell magyarázni, tévedtem.

2010. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, attól még, hogy megkérdezte nem akar kihasználni, főleg ha mondta is.
2010. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szexről beszélgetni az még csak egy dolog.
2010. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

08:24...

jé, pedig 28 éves vagyok. és taktikázni meg számolgatni, meg trükközni a legnagyobb hülyeség egy randin, őszintén kell, mondd, amit érzel, tedd, amit érzel, nézd meg a másik hogyan reagál és ennyi.


anyám azt mondja, eddig két egyéjszakás kapcsolata volt, de mindkettőből házasság lett... szóval ilyen is van :-))


a fő kérdésre visszatérve, szerintme gáz, pláne msn-en, a fiú nyilván éretlen, kamasz, amúgy is, ez milyen kérdés...

- milyen vagy az ágyban?

erre mit válaszolsz?

- az eddigi negyvenhat pasim nem panaszkodott ..ezt akartad hallani?? hülyegyerek.

2010. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha te pasiként már "érzel" a második randin (kb 2 óra együttléttel a hátad mögött) akkor nagyon gratulálok. Még nőként is max vonzalmat érezhetsz, szerelmet nem. És nem is szabad az első hónapban érezni, az a tesztelés és megismerés ideje. Ha ezt elhomályosítod érzésekkel és nem tesztelsz/ ismered ki, ez elég nagy butaságra vall. De ha szereted a fájdalmat hajrá. Én inkább válogatok és szűrök, majd ha valaki érdemes rá akkor elemgedem az érzéseket, addig "tesztalany". Már csak azért is mert nem fogok éveket elszúrni már "bárkiért". :)
2010. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem akarok 10 házasságot, meg gyerekeket akiket egy idegen férfi nevel fel. De biztos anyud csinálja jól.
2010. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!