Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 kérdés a masztihoz. Normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kérdés a masztihoz. Normális?

Figyelt kérdés

1.12 és fél éves vagyok és havonta 1x-2x masztizok. Ez normális? Vagy kicsit korai?

2.Kétszer próbáltam az ujjamon kívül mást is. Egy zacskótekercsből letéptem egyet kifordítottam és jól megmostam és raktam bele először ceruzát, utána egy kanál végét, utána meg vastagabbra vágytam és egy szövegkiemelőt raktam bele. Ez normális hogy nem vibrátorral masztizok. Nemi életet még nem élek. Vibrátorral találkoztam már és megpróbáltam bedugni a hüvelyembe, de nem volt jó. Valszeg nem voltam elég nedves. De szoktak 12 éves lányok vibrátorral meg a fentiekben leírt dolgokkal masztizni?



2012. júl. 28. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Én a kettes válaszoló vagyok.Aki azt mondta,hogy ezt biztos nem élvezed.Te magad mondod,hogy így van.Akkor mért kell lepontozni??

Idősebb nők sem élvezik,ha maguknak csinálják. Tapasztalatból tudom,de a csikló ingerlését igen.És azt meg kell tanulni.

2012. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%
Szia szerintem ez tök jó én 12 és fél éves srác vagyok irhatsz priviben köszi
2012. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
49%
hajrá ezerel :)
2012. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mickovics válasza:
én egy 12l srácvagyok öszintén meglep hogy a lányokat is érdekli ez a dolog ilyen korán amúgy én is verem szinte minden nap és élvezem NOKOMMENT
2012. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
ahogy az elözö irta én is mmeglepödtem és énis 12 vagyok :)
2012. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha élvezed akkor nyugodtan!Ez nem kortól függ.Anyud bisztos bír segíteni neked ilyenekben.De ceruzával stb-vel NE!Betegséget kaphatsz tőle!Kérd meg anyukádat hogy vegyan valam it a sexboltban .
2014. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!