Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 kérdés a masztihoz. Normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kérdés a masztihoz. Normális?

Figyelt kérdés

1.12 és fél éves vagyok és havonta 1x-2x masztizok. Ez normális? Vagy kicsit korai?

2.Kétszer próbáltam az ujjamon kívül mást is. Egy zacskótekercsből letéptem egyet kifordítottam és jól megmostam és raktam bele először ceruzát, utána egy kanál végét, utána meg vastagabbra vágytam és egy szövegkiemelőt raktam bele. Ez normális hogy nem vibrátorral masztizok. Nemi életet még nem élek. Vibrátorral találkoztam már és megpróbáltam bedugni a hüvelyembe, de nem volt jó. Valszeg nem voltam elég nedves. De szoktak 12 éves lányok vibrátorral meg a fentiekben leírt dolgokkal masztizni?



2012. júl. 28. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

teljesen normális!

bármit csinálhatsz, ami jól esik! csak olyanokat ne dugdoss magadba, ami eltörhet és nem tudod kiszedni

2012. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Egyáltalán nem normális,hogy 12 évesen bármit dugdosol magadba.Egyszerűen nem hiszem,hogy ez jó.Még később se.

Mért nem a csiklódat izgatod???

2012. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Minden normális, ami jó.

Csak óvatosan, ne szúrd vagy vágd meg magad.

2012. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem sem oké hogy már ilyen korán dolgokat dugdosol magadba. Ha a nnyira kívánod a dolgot akkor inkább a csiklódat izgasd!!
2012. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem bírom a csikló izgatását. Csikis érzés és nagyon csikis vagyok mindenhol.
2012. júl. 28. 18:50
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Te még a jobbik eset vagy egy fokkal, aki nem azt kérdezi, hogy normális-e, hogy 12 évesen szűz... Egyébként nem normális, hogy még kislány vagy és idegen tárgyak kerülnek a nyílásodba. Mi lesz veled 14 évesen?(Tág leszel, mint a bécsi kapu.) Akkor még kíváncsibb leszel és nőiesebb is, majd átmegy rajtad a fél város? Anyukád tudja, hogy ezt csinálod? Miért nem őt kérdezed, hogy normális-e?
2012. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Én 13 vagyok és nem értem mi élvezhető van a maszturbálásban. Nekem kb. csak olyan volt, mintha tudósként megvizsgálnám milyen vagyok belül, semmi érzelem vagy hasonló... Eh, ez nem is illik ide. . . Minden esetre, szerintem ne dugdoss magadba dolgokat. Inkább olvass pajzán sztorikat, vagy mit tudom én...
2012. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Élvezni én sem élvezem, de kipróbáltam. Fapofával végig csináltam. Semmi "élvezet"
2012. júl. 31. 12:36
 9/16 anonim válasza:
84%
Mi az hogy nem normális ha úgy érzi hogy kell akkor nyugodtan csinálja.
2012. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem élvezed ne csináld mert nincs rá szükséged..

15/F

2012. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!