Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz v csk irigyek?

Figyelt kérdés

nekem fontos h a pasim jó anyagiakkal legyen megálldva. a szerelmem is ilyen. viszont elég sok mindenben valóban lekorlátoz, szinte állandóan csak együtt vagyunk. a bar

átnőim szerint inkább dobnom kéne amig lehet. de nekik most nincs senki,nemtom h irigyek v hihetek nekik? a pasim sztem csak full szerlmes azért lóg állandóan rajtam, meg nem szereti a barátaimat azért akar inkáb tiltani tőlük



2012. júl. 28. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Én jó anyagiakkal vagyok megáldva de egy ilyen nővel akinek ez szempont szóba sem állnék. Épp ezért titkolom az anyagi helyzetem az első 10 randin kb.
2012. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri, csináld. Én biztos nem hagynám, hogy egy pasi korlátozzon, de az is igaz, hogy engem nem érdekel, mennyi pénze van, én azzal is totál boldog vagyok, akit nem nekem kell eltartani, de neki sem kell engem!
2012. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ASOT ***** válasza:

hát bocs, de ebből az jön le h te simán dobnád és nem szereted őt!

szóval..ha nem a pénz motivál és nem csak azért kell a pasi mert pénze van hanem azért is kéne mert kell valaki akit TE IS szeretsz és mély érzelmeket táplálsz iránta és ő is feléd, akkor HAGYD EL!

2012. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!