Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor miért? Irigyek v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor miért? Irigyek v igazuk van?

Figyelt kérdés

14/L vagyok.

szüleim elég megengedőek,tehát sokat járok bulizni, most hogy nyári szünet van, szinte minden nap.hétvégén csak másnap délbe érek haza.

a barátaim között is van néhány 14 éves lány,akik már nem szüzek,megjegyzem én az vagyok, és a mi kis bandánkból ezek a lányok már mindel voltak,a többi nagyobb lány pl:16-17 évesek,nem csinálják ezt,van amelyik nem szüz onnan,de van amelyik igen.

az úgynevezett legjobb barátnőm 15 éves,de 13 évesen már nem votl szüz.

ez a mi baráti körünk mindig együtt volt,szóval nagyából együtt nőttünk fel.

van egy 18 éves srác aki mindig szerelmet vall nekem,és őszintén,csak engem az a srác nem érdekel.

a többi srác is akinek nincs barátnője,vagy van olyan is akinek van,mind nálam probálkoznak,mivel a legtöbb lánynak van komolyabb barátja.

a legjobb bartánőmnek,és még egy velünk egy idős csajnak nincs,s inkább mi szoktunk így együtt lenni,de pl ha bulizni keszülünk ez a két csaj mindig "elfelejt szólni" de persze a többi lány mindig szól...

s amikor felhozom nekik,hogy miért nem szólnak,akkor az egyiknek az a válasza,mert nem tetszik neki hogy mindenki nálam probálkozik, a másik meg erre,hogy csak azért csinálják mert még nem kaptak meg.

tudom van olyan amelyik cska meg akar kapni,de vannak olyan srácok is, akikmár komolyabbak, pl: tesóm legjobb haverja.

nem mondom,hogy szép vagyok,mert én úgy érzem hogy nem,de a testem az elég jó,mert sportolok.

de szerintetek is irigy ez a két lány,vagy ténleg így van amit mondanak?


2011. júl. 11. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Sem te, sem ők nem tudhatják, hogy mit akarnak tőled a pasik...

De kiváncsi vagyok, hogy néz ki egy lány, aki nem tartja magát szépnek.

Ez viszont hülyeség, hogy ezért nem hívnak téged bulizni...

Akkor tényleg vagy nagyon irigyek vagy nem akarnak veled lenni, esetleg olyanra készülnek, amit neked nem kellene tudni.

2011. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább irigyek..és azért ne feküdj le valakivel mert a barátaid is megtették..úgy vagy jó ahogy vagy:DDDD
2011. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem abszolút irigyek rád.Mivel a fiúk,téged vesznek körül.Gondolom,azért nem szólnak neked,mert tudják,hogyha te is mész akkor a srácok veled fognak foglalkozni.:D

szóval nagybetűsen IRIGYEK RÁD! :D

2011. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az egyik a legjobb barátnőm,elméletileg ő is annak tart engem. kicsit nagyos,büszke...örökké viseli magát,ezért nem foglalkoznak vele a srácok,megmondták neki is. a másik pedig buftis és csövesez le mindenkit. a multkor mondták a többiek hogy menjünk ide v oda. erre ők ketten,hogy ott tiszta csövesek vannak,pedig nem. s hogy ők oda nem jönnek inkább elmentek ketten máshova,később találkoztunk velük és azt csinálták hogy aki az úton ment mindenkivel smároltak csak úgy. s én mostanába inkább a többi lánnyal vagyunk, nem iszunk,nem részegedünk meg, de jól érezzük magukat. nem tudom mi lehet velük. s gondolom nekik nem tetszik hogy én nem viselem magam úgy mint ők,vagyis hogy nem velük vagyok folyton.

na meg az hogy mind egy sulba jártunk, de én átmentem egy másikba és ott is szereztem barátokat és néha velük is kell legyek, ezt a többiek megértik,de ők ketten nem,hogy nem foglalkozom velük, pedig foglalkozok cska ők nem velem.

de már nem igaznán érdekelnek,csak sz*ruk esik ahogy viselkednek...

2011. júl. 11. 12:55
 5/5 A kérdező kommentje:

anyukám is ezt mondta,hogy irigyek...

és én nem mászok az ők pasijukra,van egy srác...elég jól néz ki,minden most hogy így mondjam egyik legmenőbb srác...nem is nagyon érdekelt. cska egy buliban smároltunk.régebb.. na s már ők ketten is kellett addig izéltek amig megkapták, aztán város napok voltak, össze jöttem egy sráccal. aztán tüzijáték útán hazamentem,mert másnap suli volt, és ők ottmaradtak. de a sráccal persze jártunk,s az egyik csaj kezdett neki dumáálgatni hogy másnap nem is fogok rá emlékezni addig amig megkapta.

és ha tetszik nekem valaki,akkor már röktön másznak rá az illetőre.

ezzel most azt akarják bízonyítani,hogy megkaphatják azt akit én?

2011. júl. 11. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!