Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kegyetlen irigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlen irigyek az emberek? (főleg a nők)

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, és már egészen kicsi korom óta tapasztalom, hogy rengeteg lány/nő azért utál kapásból, mert szebb vagyok (ők is lehetnének szépek, csak nem tesznek érte), és valamilyen dologban tehetségesebb, mint ők. Soha nem cikiztem senkit, mindenkinek segíteni akartam, nem bántottam az ügyetlen, csúnya lányokat sosem sok embertársammal ellentétben. Mégis akárhová megyek, kapom az ellenszenves pillantásokat.

Sokáig hittem, hogy csak a nők ilyen goromba, irigy teremtmények, de az ellenkező nem részéről is tapasztalom már ezt... ócsárolják, leb*zizzák a jobban kinéző, esetleg kicsit szabályosabb arcú fiúkat/férfiakat, a szép, "tip-top" nőket meg sokszor butának nézik, és csak kihasználni akarják.


Miért kell ezt csinálni? Ha mindenki adna magára, és eljutna az agyáig, hogy a teste a "lelkének" a temploma, akkor tele lenne a világ a maga típusában vonzó emberekkel... Nagyon rossz ez a sok előítélet.

Komolyan nem értem.


2012. jan. 27. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Igazad van, mindenki ronda, csak te nem.
2012. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem a sminktől lesz szép valaki. Aki ronda, vagy előnytelenebb külsejű az általában olyan is marad sajnos, nem rajta múlik (kivéve aki el van hízva, de az más kategória). Férfiak közül nem hiszem, hogy bárkit is leb*ziznának mert szabályosabb az arca. Azért már igen, ha az illető pinkiminki pólót hord, meg ilyen tucatcelebesre van belőve a haja, de szerintem az teljesen jogos. :)

Priviben szívesen megnéznék egy képet rólad amúgy, hogy mégis mennyire vagy szép, indokolt-e a megállapításod.

21/F

2012. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

vannak az életnek alap törvényei: a fű zöld, az ég kék. a nők pedig irigyek és kibeszélik egymást. két nő vérre menőbb csatát tud vívni mint két férfi!

valahogy belétek-beléjük van kódolva, hogy a másikat ki kell beszélni, fúrni kell stb... olyan nővel nem találkoztam aki ne beszélte volna ki a másikat!

egy férfi beismeri ha a másik izmosabb, jóképűbb, gazdagabb stb... de egy nő soha! elkezdi ku*rvázni és mindenféle szutyoknak lehordani a másikat. "rendes" lányok is ilyenek! ha adódik az alkalom elkezdik sz*razoni a többit...

2012. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem szép dolog ha egy fiú irígy egy másikra mert szabályosabb az arca. Erről nem tehet sem a szabályosabb arcú sem a kevésbé jó pasi. Arra viszont lehet irígykedni, hogy jó a felsőteste, mert megdolgozott érte. Az arcért nem dolgozott meg. Ugyanez van a lányoknál is, nem szép dolog az irígykedés.
2012. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az még rondább dolog, ha valaki hangsúlyozza hogy ő milyen jó csaj vagy pasi. Ha már jó akkor legyen legalább szerény.
2012. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Teste a lelkének a temploma? Te a testet mindenek felettivé teszed? Jó buta vagy te utolsó...
2012. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nevetséges, hogy már belém kell kötni azért (első válaszolóra gondolok, meg a másodikra, aki egyből képet akart kérni -.-), mert saját magamra vetítve, saját tapasztalataim alapján írtam ki a kérdést, nem pedig általánosan tárgyalva a témát.


"Aki ronda, vagy előnytelenebb külsejű az általában olyan is marad sajnos, nem rajta múlik"


De igen... ha valakinek ápolt, szép bőre van, és stílusos, arcához illő haja, formásra kiszedett szemöldöke, emellé jó az alakja (igen, egy kis sporttal és megfelelő étrenddel kb mindenkinek lehet jó alakja), stílusos, személyiségéhez passzoló öltözéke, akkor már nem lehet ronda.


"Viszont az még rondább dolog, ha valaki hangsúlyozza hogy ő milyen jó csaj vagy pasi. Ha már jó akkor legyen legalább szerény."


Soha nem hangsúlyozom, soha nem akarok előnyt meríteni ebből (nem is tudnék), és soha nem nézek le senkit a külseje alapján. Ezt tiszta lelkiismerettel állíthatom. Ha csúnya, ápolatlan lányt látok, akkor is csak elgondolkozom, hogy miért nem figyel oda magára jobban, főleg ha még okos, értelmes is az illető.


Nem áll mindenek felett a test, de azért az, hogy milyen módon bánik vele az illető, valamennyit elárulhat róla, mutat ezzel kifelé valamit, mivel a külső az, amit legelőször meglátunk, amikor találkozunk valakivel.

2012. jan. 27. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy kép a faceebookon, hogy egy lánynak elég csak egy picit kevesebbett ennie mint egy bálna, és mrár csinos lesz. De ha egy fiú nem eszik eleget, attól még nem lesz izmos, sportos. Nekünk ahhoz keményen edzeni kell. ez az igazságtalanság.
2012. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elég szánalmas válaszokat adtatok a kérdezőnek egy ketten. Látszik hogy itt is sok az irigy ember! Abban az egyben igazuk van , hogy ami igaz az igaz nem mindenkiből lehet szép max csinos vagy ápolt. És azért mert feltette ezta kérdést nem kell midnjárt beképzeltnek gondolni! És attól, hogy még azt írta hogy a test a lélek temploma attól nem buta mert valamilyen szinten igenis az. Persze nem szabad sokat törődni a testünkel de nem szabad elhanyagolni se. Irigyek mindig lesznek de annak csak örülj mert akkor benned valami olyat látnak amit magukból hiányolnak :) Vedd kitüntetésnek :P L/18
2012. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az útólsóval , már aki képet akar a kérdezőtől az is irigy , mert a kérdező kimeri jelenteni magáról ,hogy szép. Ennyi. És az ,hogy ezt tudja magáról az nem nagyképűség teljesen rendben van ha valaki tisztában van az erényeivel és a hibáival is. Szánalmasak a kötekedések. Véleményem ,hogy nem az emberek irigyek hanem a nők! A fiúknál abszolút de nem tapasztalok irigységet , ezért is szeretek fiúkkal beszélgetni. Nagyon kiábrándító a nők többsége , kétszínűek , irigyek, buták, és ezeknek a java része ronda , tisztelet a kivételnek. Nem is értem ,miért kell irigykedni?Miért nem tesznek inkább azért ,hogy nekik is legyen az amit szeretnének. Nem a másikkal kellene foglalkozni hanem mindenkinek magával. Kérdező én elhiszem rólad ,hogy szép vagy és sajnos az emberek többsége a szép emberekről azt gondolják ,hogy buták. Könnyebb picsogni és hisztizni és irigykedni másra csak azért mert neki bejött az élet ,mint cselekedni.Én sosem utáltam azért valakit mert jobb nálam , mert szebb vagy okosabb..nem érdekel! A szebb embereket meg mindig megnézem ,hogy milyen jól néznek ki.Mert tudom,hogy ha valamit akarok az elfogom érni csak tennem kell érte és én is lehetek olyan szép vagy szebb mint... Ezzel szemben én sokszor kaptam a bántást ,mert jobb voltam valamiben , először nem értettem miért , de rájöttem irigység. És ezek után már csak sajnálni tudom az ilyen embert, saját magát égeti. Ne foglalkozz az ilyen emberekkel , nem éri meg!
2013. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!