Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki hónapfordulóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki hónapfordulóra és a szülinapjára?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Most leszünk egy hónaposak a barátommal,és megbeszéltük,hogy nem lesz nagy felhajtás a hónapfordulónkon,de azért megemlékezünk róla,így elmegyünk egy szép parkba sétálni.Viszont én szeretnék neki venni valamit,hiszen már én is kaptam tőle ajándékot.Valami kis apróságra gondoltam,de nemsokára lesz a szülinapja is,arra viszont valami nagyobb ajándékot szeretnék neki adni.Kérlek segítsetek,hogy milyen ajándékot vegyek neki a hónapfordulóra és a szülinapjára?(viszonylag kevés pénzből szeretném megúszni,hiszen a szüleimtől kell,hogy kérjek)

Apróságnak vegyek neki valami aranyos dísztárgyat,szülinapjára meg valami hasznosat(pl:karkötőt,amit hordani is tud(ilyet hol találok?)vagy esetleg süssek neki valamit?

Nagyon fontos lenne minél több válasz!!

Nagyon köszönöm:)



2012. júl. 28. 22:18
 1/3 Szőrös Kacsa ***** válasza:

Egy évet már érdemes megünnepelni, na de egy hónapot? :)

Persze vegyél neki egy platina gyűrüt...

2012. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rosszindulatú válaszokat várok,nem azért kértem segítséget.Amúgy meg ki ahogyan gondolja.Lehet neked/magának nem olyan fontos ez,de másnak viszont igen.A további megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi!
2012. júl. 28. 22:47
 3/3 Szőrös Kacsa ***** válasza:

16 éves vagy, így leírom, de szerintem hallottál már erről:

Tökmindegy mit adsz ha szívből adod! Örülni fog neki!


Egyébként mindent leírtál a kérdésedben, nem értem minek tetted fel?!

Süss neki valami sütit!

2012. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!