Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mindenkitől így köszöntök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mindenkitől így köszöntök?

Figyelt kérdés
Egyik újonnan megismert lány ismerősöm szokta mondani hogy helyes vagyok és mindig úgy köszön el msn -en hogy puszi , mindenkitől úgy köszöntök el hogy puszi stb.. vagy csak aki bejön?
2009. júl. 17. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen msnen meg pláne!

Jo haveroknak meg majnem mindenkinek ugy köszönök!

15/L

2009. júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát én csak annak, akivel így nagyon jóban vagyok. :)

de sok havernak igen

2009. júl. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha jóban vagyok vele.
2009. júl. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

én elég közvetlen vagyok, ugyh. sztem egy baráti pusziba nincs semmi..ált. igen

de egy ujonnan megismert nagyon ronda srácnak nem hinném h igy kösszönnék..szoval ezek szerint olyan nagyon rondának nem tarthat..bár ezzel csak én vagyok igy..ugyh ezt ne vedd100%ra

2009. júl. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

neked ő tetszik?

ezek szerint ő már be is vallotta h te igen neki:P

meg olyan haveri kapcs.ba nem lehettek ha nem rég ismerted meg...

ha tetszik neked is akkor hajrá:)!

2009. júl. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmön kívűl kb 4 lánnyal minimum szoktam beszélni és mindegyikkel puszi-val (is) köszönünk. Ez semmit nem jelent. Ha valamit akarsz akkor térj rá a dologra ;) Bajod nem lejhet belőle :)
2009. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akiket szeretek es a legjobb barataim..nekik ugy koszonok..az ismerosoknk meg csak siman "helo"...lehet h kedvel es bejosz neki:)hajra';)
2009. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én senkitől nem szoktam így elköszönni. a barátomnak mondom, hogy csók. esetleg unokatesómnak hogy puszkó :D
2009. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!