Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zárkózott így el mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zárkózott így el mindenkitől?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki pár hete még egy nagyszájú társasági ember volt, aki szinte minden emberrel elbeszélgetett gond nélkül. Mióta megismertem, szinte mindig rám vigyorgott, és gyakran jött oda buszon hozzám beszélgetni. Tiszta életvidám volt, és egyértelműen lerít róla, hogy bejövök neki (Ő is nekem). Az utóbbi hetekben viszont minden megváltozott! Csak a hozzá legközelebb állókkal áll szóba, a többieket levegőnek nézi. Nemhogy rámvigyorog, már rám se néz, nem is köszön.:( A buszon egyedül szomorkodva magányosan üldögél, ahelyett hogy a haverjaival hülyülne, vagy velem beszélgetne. Mi történt azzal a sráccal, akit ismertem??? Talán az a csaj tette ezt vele, akivel járt 1-2 hétig? Vagy mi a baja?:S Hiányzik!:'(

16/L


2009. nov. 30. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre csakis Ő tudja a választ.Odamehetnél hozzá,és megkérdezhetnéd Tőle.Biztosan nem harapná le a fejedet,ha eddig kedves volt Veled.
2009. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meghalt ismerőse... Barátnője elhagyta... Meg fog bukni valamiből... Ilyesmi.
2009. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De azért oda ne menj hozzá te hogyha annyira tetszik és nehogy elkezdj vele valamiről beszélgetni. inkáb nézd hogy mi baja lehet és vadidegeneket kérdezgess róla neten..
2009. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt, hogy milyen lehetséges megoldások vannak... mert ha csak szimpla bunkóságból néz levegőnek, akkor nem fogok odamenni hozzá, és vigasztalgatni. Rám se néz...

Ha meg meghalt valakije, akkor lehethogy azt sem kéne feszegetni.:S A bátyját is ismerem. Ő ugyanolyan mint régen. Őt megkérdezhetem, hogy miért változott meg így az öccse, vagy az cink lenne?

2009. nov. 30. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted őt is. Örülni fog neki...
2009. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!