Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk közül aki szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cunciii kérdése:

Fiúk közül aki szereti a félénk visszafgogott lányokat, az miért? Kort is írjatok :D

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 09:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
visszafogott*
2012. júl. 29. 09:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Általában ezek a "félénk, visszafogott lányok" nem viháncoló buta libák. Kb ezért.
2012. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyem lányokat hogy miért azt nem tudom de bejőn 15/f
2012. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:)
2012. júl. 29. 09:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem jó pasinak mondanak de imádom őket!:) 16/F
2012. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jó pont

Mert sok beképzelt pics,át ismerek akiktöl feláll a szőr a hátamon mert mindenkit úgy kezelnek mint ha a kutyájuk lenne.

16/F

2012. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Én utálom őket,mindegyik gátlásos,nem nyilvánulnak ki,nem adják önmagukat,általában,ha ezek a csajok kapnak önbizalmat(mert hogy az sincs nekik),elqrvulnak.

Nekem normális csaj kéne.Lehet fújjolni,meg mondani ezt-azt,a lényeg,hogy nekem ez a véleményem a dologról,másnak meg más,ha meg nem egyezik a véleményünk,akkor sincs semmi,több gátlásos,félénk csaj jut másoknak.

2012. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért jók a visszafogott lányok, mert mellettük és is megnyilvánulhatok. :)
2012. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 29. 10:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen lánynak, de azért mellette imádjon szeretkezni is és amúgy is én így jobban érzem férfinek magam, mint egy nagyszájú, beszólogatós lány mellett, akiket amúgy sem bírtam sosem igazán. Hajdú-bihari lányok előnyben nálam! :P
2012. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!