Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a lányokat hogy milyen a jellemem?

Figyelt kérdés
Én nyitok..próbálok kopogtatni..de valahogy sose nyílnak ki az ajtók. hogy van ez?
2012. júl. 25. 00:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert buuuzis a jellemed.
2012. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ezek az ajtók nem hajlandóak megnyílni rondák előtt abban az esetben ha mögöttük plázacicák vannak
2012. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ronda vagyok eléggé, de nem csak jó nőknél próbálkozom. Csúnyácskább lányoknál is szoktam. Mert én tényleg azt nézem hogy milyen emberek. vagyis próbálnám...Egyszerűen nem érzem ezt igazságosnak..hogy ennyi beleölt energia után én nem kapok semmit.
2012. júl. 25. 00:34
 4/20 anonim ***** válasza:
Próbálkozz kicsit másképp akkor . Egyébként meg milyen a jellemed ? -.-
2012. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nem vagy szép, ezért

ami számít, a belsőd.

az első randin azért,

ne kapd le a felsőd.


próbálj változni,

mert nem jön be a terved.

egyszerűen nem tetszik,

a lányoknak a lelked.

2012. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy férfi nem lehet ronda, csak béna.
2012. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hol szoktál ismerkedni?Ha már csúnya lányok sem jönnek össze ott már valami nagy gáz van akkor
2012. júl. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
mindenhol. neten, utcán, boltban, dizsiben, MINDENHOL AHOL VANNAK NŐK.
2012. júl. 25. 00:44
 9/20 anonim ***** válasza:

Igaz nem arról beszélgetsz velük hogy mennyire kívánod a szexet stb?Ha igen akkor ne csodálkozz ezen...


Röviden leírnád hogy hogyan zajlik egy lánnyal az ismerkedésed?Nem vagy valami beszédes?Vagy mi lehet a baj?Alig írtál erről a dologról valamit,így nem tudunk tanácsot adni

2012. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ezvan:D ***** válasza:
de ha mindenkivel flörtölsz akkor ezt a csajok megérzik...mert lehet érezni h ezt a hülye dumát már ezerszer elsütötted v csak simán spontán vagy...
2012. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!