Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre elveszettem? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre elveszettem? Mit kéne tennem hogy minden megint a régi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 13 éve nagyon nagyon jó barátok vagyunk. 1 évvel ezelőtt bevallotta, hogy többet érez mint barátság. Nagyon örültem mert én is így voltam vele de mégiscsak úgy döntöttünk inkább maradunk csak barátok. Ezek után minden ment tovább rendesen de egyik este minden ketten kicsit többet ittunk és elcsattant egy csók. Utána hetekig nem beszéltünk, én próbáltam hívni de nem vette fel és facebookon sem írt vissza. 2 hónap után rám ír hogy találkozzunk mert már régen beszéltünk és mondani akar valamit. Találkoztunk is beszélgettünk meg minden, türelmesen vártam hogy mikor hozza fel azt a témát amiről beszélni akart de nem tette. Megemlítettem neki hogy elég bunkó dolog volt hogy nem írt vissza és nem is vette fel a telefont. Ő meg csak annyit mondott hogy más dolga volt. Erre én a fejéhez vágtam hogy semmi gáz mert jól megvoltam nélküle. Utána megint hetekig nem beszéltünk. Ráírtam hogy sajnálom a múltkorit és megint találkozni kéne mert meg kéne beszélnünk mindent. De azt írta vissza hogy nem akar mert jól megvan nélkülem és neki már túl hisztis vagyok. Nagyon rosszul esett mert bár tényleg régen nagyon nyafka voltam az elmúlt pár évben sikerült leszoknom róla. Azóta megint nem beszélünk és ami a legrosszabb az utcán köszönés nélkül megyünk el egymás mellett. Nem tudom mit tehetnék, félek hogy örökre elveszítettem mint barátot is. :/

2012. júl. 29. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Már elvesztetted, de azért irj neki egy őszinte bocsánatkérő levelet és hogy te nem ugy gondoltad és sajnálod hiányoznak a közössen eltöltött idők stb.. mond el neki miért mondta hogy jól megvagy nélküle stb
2012. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik... hagyd,ne foglalkozz vele.
2012. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha mindketten szeretitek egymást, miért nem jártok? A fr*ncnak kell ennyire megnehezíteni a dolgotokat? Mondjuk a "jól megvagyok nélküled is" beszólás elég bunkó volt, ne is várd, hogy ezentúl majd szalad utánad. Meg lehetett volna ezt beszélni másképp is. Elképzelhető, hogy ő szeretett téged, de mivel te nem tűnsz valami biztosnak, ezért nem akart rád akaszkodni. Elképzelheted, milyen jól esett neki a beszólásod.
2012. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy örökre elveszted, ez nem biztos, az viszont biztos, hogy semmi nem lesz már olyan, mint régen.
2012. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!