Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy régi exem törölt FB-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy régi exem törölt FB-on az ismerősei közül, miért látom még mindig miket lájkol?

Figyelt kérdés
már abban se vagyok biztos hogy direkt törölt, csinálhat ilyet a rendszer? most akkor ő is látja hogy én miket lájkolok? akkor minek törölt ?
2012. júl. 18. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Te uramatyááám, ez valami isteni csoda, gyorsan hívjuk a szellem írtókat.
2012. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na komolyan léccci :) csak nem értem :(
2012. júl. 18. 12:07
 3/9 mizuzizu92 ***** válasza:
Nem értem hogy ez miért olyan fonttos
2012. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha letiltod nem fogod látni szerintem. De miért nem írsz neki ha hiányzik?
2012. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Téved mit foglalkoztat, ha már az exed?
2012. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Téged
2012. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De letörölt, csak te feliratkozva maradtál automatikusan az ő frissítéseire. Ő nem látja az aktualitásoknál, te miket kedvelsz.


Menj rá az adatlapjára és iratkozz le a frissítéseiről. Gondolom, azt adja ki, hogy "Mutatás a hírekben", azalatt van az, hogy "Beállítások", rákattintasz és "Leiratkozás".


Ha pedig nem így látod, mert igazából fogalmam sincs, mit látsz a profilján, akkor is a leiratkozást keresd meg. :)

2012. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy ha valaki letöröl valakit akit kedvelt ,azt miért teszi-amikor semmi oka,előzménye nincs? :/
2012. júl. 18. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha exről van szó, valószínűleg még érezhet valamit, vagy csak zavarhatja az, ha pl. van csávód és azt látja, hogy milyen boldog vagy vele.


Én pl. leiratkoztam a volt barátnőmről, amikor láttam, hogy kapcsolatban lett, mert még fájt volna azt látni. De ez nem azt jelenti, hogy szeretnék is tőle valamit. :)


Ha meg nincs előzménye, akkor meg nem tudom. Lehet, nem akarja azt, hogy megláss valamit. Igazából sok oka lehet.

2012. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!