Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi akkor is képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi akkor is képes megcsalni a barátnőjét, ha szereti?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább emberfüggő. Ismerek olyan pasit akinek világ életébe több nője volt egyszerre, viszont amikor a párja akivel együtt élt szakítani akart vele, akkor sírt. Nem színjáték volt, tényleg annyira ki volt bukva. Viszont lányokból is van ilyen. Vannak emberek akik teljesen külön tudják választani az érzelmeket a szextől. Az egyik nővel szeretkezik a másikat meg csak megdugja. De nyugi több olyat is ismerek aki pedig semmilyen áron nem csalná meg a barátnőjét. :)
2012. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a szereteten múlik, hanem a tiszteleten: tisztelem-e a barátnőmet annyira, hogy nem csinálok belőle komplett idiótát azzal, hogy mást dugok.
2012. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon jó mondás szerintem, ami nagyon igaz....

A HŰSÉG NEM EGY ÉRZÉS, HANEM EGY DÖNTÉS!!!

2012. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csak a saját nevemben beszélek,csak akkor csalnék meg valakit,ha nem kapok meg valamit,amire igényem lenne,és nem hajlandó megadni a párom,nem olyan,amit nem mondok ki.szóval nálam,ha megcsalnék valakit,akkor 3 ember hibája,az enyém,a páromé,meg akivel megcsalom.
2012. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze.Csak ők nem tulajdonítanak ennek olyan nagy jelentőséget,mint a nők.
2012. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
PPKP= potyap.nátkedvelőkpártja!
2012. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
a férfi elég egyszerűen működik, hajtják az ösztönei, ha begerjed szó szerint, akkor szinte lehetetlen megállítani, mert kajak nem jut az agyának vér a farka miatt, ezért kell csírájában elfojtani a dolgokat, és akkor elkerülhető
2012. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még hozzátenném, hogy vannak barátaim akik ha megcsalják a barátnőjüket úgy beszélnek róla, mint ha szenvedő alanyok lennének, h "megcsaltam, de én őt szeretem, és hát mit tudtam volna csinálni, tudod, hogy megy ez"
2012. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát én megtettem, de nem volt igazi szerelem. Akkor nagyon bántam, a végére derültek ki dolgok róla is és így utólag egyáltalán nem is bánom már.
2012. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!