Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti többet vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti többet vagytok a pasitoknál mint ő nálatok?

Figyelt kérdés
Én alapból sem szeretek itthon lenni,meg sok mindent nem is lehet csinálni,ezért jobban szeretek én elmenni hozzá,és nála lenni,vagy a városban mint nálunk.
2012. júl. 29. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel ott lakom náluk. :)
2012. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz én fiú vagyok de annak idején és többet voltam a páromnál mert neki külön szobája volt nekem osztozkodni kellet az öcsémmel! Párszor aludt nálunk de az vészhelyzet miatt volt de reggel ment is haza vagyis mentem vele! De én se szerettem itthon lenni de sokszor ott se mert az anyja mindig kiabált az élettársával! 24F
2012. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel anyum nem tudja(túl nagy a korkülönbség, közel duplája az én életkoromnak) így én vagyok többet nála, persze úgy hogy barátnőim falaznak nekem hogy náluk vagyok, az a szerencsénk hogy ahol dolgozik ott vagyok diákmunkán, ráadásnak a munkakörünk is ugyanaz:)
2012. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, mert a szüleim nem hagynának minket nyugton, úgy értem bejönnének és ilyen spontán beszélgetéseket akarnának. az ő szülei is sokszor megzavarnak minket, mert kb mindent vele csináltatnak meg, de ott nagyobb a nyugi
2012. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de azért, mert ő nem szeret itt lenni (nem szeretik a szüleim csak megtűrik).
2012. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!