Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Külsőre mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Külsőre mennyire találtok vonzónak?

Figyelt kérdés

23/F Nem volt még barátnőm, elég önbizalomhiányos vagyok, kíváncsi lennék a másik nem véleményére, hogy mi az első benyomás ha pl. meglátnak.

Itt egy kép rólam:

[link]



2012. júl. 29. 21:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyes vagy. :)
2012. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Én ffi vagyok szerintem nincs veled baj egyáltalán nincs kocka fejed! De azt a szakállt le nyeshetnéd nem kell ennyi idősen! 24F
2012. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Átlagos. Nem fordulnék utánad az utcán, de nem is bámulnálak meg, hogy "jaj de csúnya". Kicsit mosolyogj, az sokat javít az összképen.
2012. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Szerintem meg pont, hogy jól áll a szakáll:D A hajad érdekes kicsit:)
2012. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
szerintem is maradjon a szakáll:)
2012. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szakállas pasikat, rossz velük csókolózni. A hajad meg lehetne fent rövidebb. Amúgy oké minden.
2012. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
szimpatikusnak tűnsz, tetszik a szakállad, de a zselézett hajad nem. semmi baj nincs a külsőddel.
2012. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Külsőre nincs veled semmi baj, a fellépéseden kell még alakítani. Ha sikerül magabiztosnak lenned, akkor még sármosnak is mondanálak. De ez még hiányzik, így a kép+leírás alapján. Dolgozz ezen! A szakállt hagyd meg, jól áll!
2012. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
Szerintem is helyes vagy.
2012. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
46%
fodrász szemmel azt mondom az a haj és a szakáll nagyon sokat ront rajtad. a hajad legyen rövidebb szerintem a szakállat meg felejtsd el. nekem amúgy magasak az elvárásaim ha egy férfi külsejét nézzük, de te rövidebb hajjal és szakáll nélkül nem lennél rossz.
2012. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!