Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb esélyem van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb esélyem van egy lánynál ha a suliban a közelében ülök?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon hülye kérdés, de normális válaszokat várok.. szóval tetszik az egyik osztálytársam és ha a jövő tanévben a mögötte/mellette lévő padba, vagy éppenséggel mellé ülök, akkor szerintetek nagyobb lenne az esélyem nála?? (bár amúgy is szeretnék összejönni vele) :D ezt csak azért kérdezem mert érdekel..
2012. júl. 30. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan?
2012. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetesen.

De ha minimum 2 padnyi távolság van köztetek, akkor azt jelenti, hogy nem vagy az ideálja.

Arról nem is beszélve, hogyha ő legelöl ül, te pedig leghátul, akkor esélytelen, meg se próbáld.

2012. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez de aranyos kérdés! :)

Abböl nem lesz baj, ha mellé ülsz, és az ismerkedés alapja a beszélgetés. És így többet beszélgethettek ugyebár. :D

Am én lány vagyok, és tapasztalatból tudom, hogy a lányok nagy része bele van zúgva minden másoduk fiúismerősétől, és totál odalessz pl érte, ha egy-két levelet küldesz neki. :)

2012. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen a válaszokat.. :D
2012. júl. 30. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, meg még valami eszembe jutott! Ha valami vicces eszedbe jutott az órán, akkor azt ne az egész osztállyal oszt meg, csak súgd oda a lánynak. Tuti, hogy imádni fogja! :)

Mármint, ha...teszem azt... neki még nem jössz be annyira, akkor jót fog tenni, hogy néha-néha megnevetteted. :)

Most úgy elképzeltem, hogy súgsz neki egy viccet, ő hangosan felnevet, az egész osztály titeket néz... A tanár megkérdezi, mi olyan vicces, ő pedig válaszol, hogy "semmi, semmi". Aztán persze rád mosolyog. Máris van közös titkotok! :D

Ha még eszembe jutnak ilyen marhaságok, jövök, okés? :D

(3. válaszoló vagyok)

2012. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés, köszi :D ezek nagyon jó kis tippek :D
2012. júl. 30. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!