Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Sajnos beleszerettem egy lányba, akinek van barátja. Egy hétig együtt voltam vele nyaralni, itt ismertem meg, nagyon jól éreztük magunkat együtt, végig velem volt, mindenben pont olyan, mint én, teljesen ugyanaz az érdeklődési körünk, meg is beszéltünk a továbbiakra is sok programot, ahova eljön majd velem.

Mikor esténként már hideg volt, hagyta, hogy megöleljem, és kicsit összebújjunk.

Tudom, hogy nem kéne ezen gondolkoznom, mert foglalt, de túlságosan tökéletes lenne számomra, nem tudom csak úgy elfelejteni!

Nem akarom, hogy megcsalja velem a barátját, szakításba se akarom kényszeríteni, de azért szeretnék a közelében lenni, ha mást nem, legalább barátként, aztán egyszer ki tudja mi lesz még. Azt semmiképp ne mondjam el neki, hogy tetszik, ugye?


2012. júl. 11. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyszer te ezt már kiírtad ide
2012. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van barátja és kész. Hagyd békén őket.
2012. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Ha olyan lánnyal találkozol, akinek pasija van, és szeretnél tőle többet is, annak nem lesz jó vége. Vagy ne találkozgass vele, vagy mondd el neki, hogy mi a helyzet.


24/N

2012. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél ott mellette továbbra is, és össze fogtok jönni. Egy nő csak úgy nem hagyja, hogy egy másik férfi ölelgesse, biztosan ő is hasonlóan kezd érezni irántad. Jól látod, ne add ki az érzéseid, csak csinálj mindent úgy, ahogy eddig. Idővel majd(egy veszekedésnél a barátjával) rájön, hogy te ott vagy mindig mellette, és AKKOR kell mozdulni, pl megcsókolni.
2012. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy mielöbb döntsd el hogy lépsz ez ügyben, mert vagy kezdeményezned kell nála, vagy pedig el kell felejtened, de ha továbbra is csak mellette maradsz akkor át fogsz lépni a barát zonába és onnan már nincs visszaút...
2012. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!