Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 20 éves szerelmes srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves szerelmes srác születésnapjára ti mit vennétek?

Figyelt kérdés
ötleteket kérek :D
2009. jún. 25. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én semmit. Pasikkal nem kezdek, régimódi vagyok, csak a lányokat szeretem. :D:D:D
2009. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pff nekem meg a barátom és 5 hónapja együtt vagyunk.. akkor még én ne kezdjek vele :D hehe de szar neked
2009. jún. 25. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
piát
2009. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 maláj qrvát.
2009. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szánsz rá. Meglepheted egy vacsorával is, otthon gyertyafény mellett, általad készített vacsival, vagy egy hangulatos étteremben (Pl. Tortuga). Ha kisebb összegre gondoltál, akkor ha van közös fotótok, akkor azt belerakhatod egy szép keretbe, könyvet, CD-t esetleg.
2009. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Piát szerintem semmiképp ne adj párodnak. Az olyan személytelen.
2009. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én pasimnak is mostanában lesz a szülinapja és azt találtam ki, hogy 27 apróságot kap tőlem (kis ajándékokat és szerelmi vallomásokat), mert ő 27 lesz.

Egyébként a pia is jó lehet, lehet csináltatni névre szóló címkéket, leszeded az eredetit és ezt ragasztod rá. Szexi, vicces boxer..., vagy csináltathatsz közös fotóból egérpadot, vagy kis macit fényképes polóban...stb.

2009. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!